Magia nagości. Polska - ile pokażą uczestnicy i na czym polega randkowe show?

Beata Olga Kowalska
Autor: VIPHOTO/East News

W ostatnich latach w polskiej telewizji królują kolejne programy randkowe, które cieszą się coraz większą popularnością wśród widzów. Hotel Paradise, Love Island. Wyspa miłości czy też Rolnik szuka żony przyciągają przed ekrany ogromną publiczność, która z wypiekami na twarzy śledzi rozwój relacji pomiędzy uczestnikami show. Nie dziwi więc fakt, że kolejne stacje decydują się na własne odsłony programów. Zoom TV już wkrótce pokaże Magię nagości. Na czym polega randkowe show?

Magia nagości. Polska - na czym polega randkowe show? Nowy program Zoom TV zadebiutuje na ekranach naszych telewizorów już w piątek, 14 maja 2021 roku, o godzinie 23:00. Show składa się z dwunastu odcinków, które będą emitowane co tydzień, o tej samej porze. W roli prowadzącej Magii nagości zobaczymy aktorkę Beatę Olgę Kowalską, którą widzowie świetnie znają z takich produkcji jak: Samo życie, Plebania, Ranczo, M jak miłość czy też Ojciec Mateusz.

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

Magia nagości - o co chodzi w programie?

Magia nagości to telewizyjny eksperyment, który ma pokazać, czy wybór partnera życiowego tylko i wyłącznie na podstawie wyglądu fizycznego, może zapewnić powodzenie związku. Uczestnicy show widząc tylko nagie ciała kandydatów i kandydatek, muszą wytypować dwójkę, która najbardziej przypadnie im do gustu. W kolejnym etapie programu zobaczą oni twarze swoich wybranków i ostatecznie wybiorą jedną osobę, z którą udadzą się na randkę.

Kandydaci oraz kandydatki od samego początku są nadzy. Stopniowo odsłaniane są ich kolejne nagie części ciała. Uczestnik, wybierający spośród kandydatów, pozbywa się ubrań dopiero pod koniec każdego odcinka.

NAJNOWSZE