Uczestnicy Down The Road gośćmi Kuby Wojewódzkiego! Razem z Przemkiem Kossakowskim zasiedli w studiu TVN

2021-04-20 19:31 AW
Kuba Wojewódzki
Autor: Materiały Prasowe

"Down the road" to program, który zadebiutował na antenie TTV w 2020 roku. Jest polską wersją belgijskiego formatu, w którym bohaterami są osoby z zespołem Downa. Pierwszy sezon z entuzjazmem został przyjęty na naszym rynku, dlatego powstały kolejne odcinki, a wkrótce rozpoczną się nagrania do 3. serii. W trakcie wyprawy, przewodnikiem i przyjacielem bohaterów jest Przemek Kossakowski. Razem z nim konfrontują się z niesprawiedliwymi stereotypami i pokazują, że chcą żyć w pełnoprawny sposób.

Wtorkowy odcinek Kuby Wojewódzkiego zapowiada się bardzo ciekawie! Na kanapach u Wojewódzkiego zasiądą Janusz Chabior i Agata Wątróbska oraz Przemek Kossakowski ze swoimi przyjaciółmi z programu "Down the road". Premierowy odcinek programu "Kuba Wojewódzki" już we wtorek, 20 kwietnia o godz. 22:30 w TVN.

Uczestnicy Down The Road gośćmi Kuby Wojewódzkiego

Autor programu zapowiedział swoich gości publikując zdjęcia z nimi na Instagramie. Jak czytamy na profilu Wojewódzkiego pod jego wspólnym zdjęciem z bohaterami „Down the road”, programu popularnego z anten TTV oraz Player.pl:

Słowo wzięte ostatnio na celownik snajperów poprawności politycznej ~ NORMALNOŚĆ. Szukasz jej w telewizji to obejrzyj ten program 

Podobny wpis dodał również Przemek Kossakowski:

Obowiązkowa fota po rozmowie w której, podobnie jak na tym zdjęciu, praktycznie nie istniałem gdyż zostałem przytłoczony formatem charyzmy osobowości biorących udział w dyskusji. Efekt spotkania, w najbliższy wtorek na antenie TVN o godzinie 22.30. Myślę, że warto. Właściwie jestem pewien… ;)

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce
NAJNOWSZE