Magia nagości 2. edycja - casting i premiera nowych odcinków. Kiedy w Zoom TV?

2021-10-20 17:07 Adrian Rybak
Magia nagości
Autor: Youtube/ Zoom TV

Rozpoczął się casting do drugiej edycji niezwykłego show randkowego Magia nagości. Polska, który jesienią tego roku bił rekordy popularności w Zoom TV. Tym razem nadawca stawia na jeszcze większą różnorodność uczestników i szuka m.in. osób niebinarnych. Kiedy nowe odcinki polskiej Magii nagości w Zoom TV?

Magia nagości 2. edycja - casting i premiera nowych odcinków. kiedy w Zoom TV?Popularność pierwszej edycji programu Magia nagości. Polska wśród widzów Zoom TV utwierdziła nas w przekonaniu, że jego obecność na naszej antenie była bardzo dobrym pomysłem. Program słynie z otwartości na każdego – niezależnie od płci, koloru skóry, narodowości czy orientacji seksualnej. W drugiej serii stawiamy na jeszcze większą różnorodność uczestników, dlatego szczególnie zależy nam na udziale osób niebinarnych. Serdecznie zapraszamy również kobiety. Pokażmy światu, jak pięknym i otwartym narodem jesteśmy – mówi Rafał Freyer, Dyrektor Programowy Zoom TV.  Kiedy premiera?

Sonda
Czy osoby niebinarne w "Magii nagości" to dobry pomysł?
WSZYSTKO o Rolnik szuka żony 8 | ESKA XD - Hotplota #34

Magia nagości 2. edycja - premiera

Magia nagości. Polska w nieszablonowy sposób przełamuje tabu i stereotypy dotyczące ludzkiego ciała i nagości. W związku z tym producenci postanowili stworzyć drugą edycję kontrowersyjnego programu. Dokładna data premiery nie została jeszcze podana, ale wiadomo, że będzie to wiosna 2022 roku.

Magia nagości - sukces programu

Pierwsza polska edycja show Magia nagości cieszyła się bardzo dużą popularnością wśród widzów Zoom TV. Premierowe odcinki programu, emitowane od 3 września do 1 października br., oglądało ponad 100 tys. widzów z grupy komercyjnej (AMR, All 16-49) co przekładało się na ponad 4% udziału stacji w paśmie emisji (SHR%, All 16-49) oraz blisko ćwierć miliona widzów z grupy ogólnej (AMR, All 4+), co dało stacji średnio 3,5% udziału w rynku podczas emisji programu (SHR%, All 4+). To oglądalność kilkukrotnie wyższa niż średnie, długookresowe wyniki stacji.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE