Magdalena Modra

i

Autor: TRICOLORS/East News

Magdalena Modra była gwiazdą programu Bar. Jak teraz wygląda piękna uczestniczka reality show?

2021-12-07 14:20

Magdalena Modra to jedna z największych gwiazd w historii polskich programów reality show. Na początku XXI wieku pojawiła się w popularnym programie Bar i została zapamiętana jako jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek. Jak potoczyła się jej kariera po Barze? Jak teraz wygląda? Oto informacje o Magdzie Modrze.

Magdalena Modra była gwiazdą programu Bar. Jak teraz wygląda piękna uczestniczka reality show? Bar to jeden z najpopularniejszych programów typu reality show w historii polskiej telewizji. Na początku lat 2000 Polsat postanowił odpowiedzieć na hitowy program TVN-u pod tytułem Big Brohter i zaprezentował własne show, które także odniosło wiele kontrowersji i odniosło wielki sukces. Bar polegał na obserwowaniu przez kamery przez 24 godziny grupę młodych osób, które mieszkały w jednym apartamencie, a w ciągu dnia pracowały w tytułowym barze. Co sobotę odbywały się tak zwane gorące krzesła, podczas których jeden z uczestników żegnał się z Barem. Z kolei w środy przyznawano plusy i minusy, których bilans wskazywał nowych nominowanych do opuszczenia programu. Jedną z największych gwiazd tego reality show była Magda Modra. Kim jest? Sprawdź niżej.

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

Magdalena Modra - kim jest? Jak wygląda

Magdalena Modra stała się sławna, kiedy pojawiła się w trzeciej edycji programu Bar. Była jedną z najpopularniejszych uczestniczek i była typowana jako faworytka do zwycięstwa, jednak tuż przed finałem Magda zrezygnowała i ostatecznie uplasowała się na 8. pozycji. Po programie jej kariera znacznie się rozpędziła. Modra została aktorką i zagrała w filmach jak Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście, Francuski numer czy Legenda. W 2005 roku wydała płytę Ready to Fly. Pojawiła się także na okładkach wielu gazet oraz prowadziła programy w stacjach TVN Turbo oraz Polsat Cafe. Jak teraz wygląda Magda? Zobacz w galerii poniżej: