Magdalena Modra była gwiazdą programu Bar. Jak teraz wygląda piękna uczestniczka reality show?

2021-12-07 14:20 Adrian Rybak
Magdalena Modra
Autor: TRICOLORS/East News

Magdalena Modra to jedna z największych gwiazd w historii polskich programów reality show. Na początku XXI wieku pojawiła się w popularnym programie Bar i została zapamiętana jako jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek. Jak potoczyła się jej kariera po Barze? Jak teraz wygląda? Oto informacje o Magdzie Modrze.

Magdalena Modra była gwiazdą programu Bar. Jak teraz wygląda piękna uczestniczka reality show? Bar to jeden z najpopularniejszych programów typu reality show w historii polskiej telewizji. Na początku lat 2000 Polsat postanowił odpowiedzieć na hitowy program TVN-u pod tytułem Big Brohter i zaprezentował własne show, które także odniosło wiele kontrowersji i odniosło wielki sukces. Bar polegał na obserwowaniu przez kamery przez 24 godziny grupę młodych osób, które mieszkały w jednym apartamencie, a w ciągu dnia pracowały w tytułowym barze. Co sobotę odbywały się tak zwane gorące krzesła, podczas których jeden z uczestników żegnał się z Barem. Z kolei w środy przyznawano plusy i minusy, których bilans wskazywał nowych nominowanych do opuszczenia programu. Jedną z największych gwiazd tego reality show była Magda Modra. Kim jest? Sprawdź niżej.

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

Magdalena Modra - kim jest? Jak wygląda

Magdalena Modra stała się sławna, kiedy pojawiła się w trzeciej edycji programu Bar. Była jedną z najpopularniejszych uczestniczek i była typowana jako faworytka do zwycięstwa, jednak tuż przed finałem Magda zrezygnowała i ostatecznie uplasowała się na 8. pozycji. Po programie jej kariera znacznie się rozpędziła. Modra została aktorką i zagrała w filmach jak Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście, Francuski numer czy Legenda. W 2005 roku wydała płytę Ready to Fly. Pojawiła się także na okładkach wielu gazet oraz prowadziła programy w stacjach TVN Turbo oraz Polsat Cafe. Jak teraz wygląda Magda? Zobacz w galerii poniżej:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE