Magda Gessler CZEGOŚ TAKIEGO jeszcze nie widziała. Najmocniejszy odcinek Kuchennych Rewolucji dopiero przed nami?

Kuchenne rewolucje
Autor: Tomasz Urbanek/East News

Kuchenne rewolucje to program, który pokochali widzowie. W każdym odcinku najpopularniejsza polska restauratorka Magda Gessler przemierza kraj w poszukiwaniu miejsc, którym potrzebna jest pomoc. Za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się szokującym nagraniem z jednej z restauracji. Gwiazda telewizji przyznała, że od dawna nie widziała takie brudu i zapowiedziała, że nie wie, czy w ogóle przeprowadzi tam rewolucję.

Kuchenne rewolucje - najmocniejszy odcinek w historii programu dopiero przed nami? Sądząc po wideo, jakie Magda Gessler zamieściła w mediach społecznościowych, tak właśnie może być! Znana polska restauratorka już od 10 lat przemierza całą Polskę w poszukaniu restauracji, którym potrzebna jest pomoc. Znana z ciętego języka i nieszablonowych pomysłów gospodyni show niejednokrotnie sprawiła, że omijane szerokim łukiem przez mieszkańców danej miejscowości miejsca zaczęły tętnić życiem, a serwowane w nich dania otrzymały liczne rekomendacje od zadowolonych klientów. I choć wydawałoby się, że przez tyle lat Magda Gessler widziała już wszystko, to stan jednej z restauracji potrzebujących rewolucji zaskoczył ją do tego stopnia, że w momencie chwyciła za telefon i nagrała kompromitujące właścicieli lokalu wideo. Restauratorka była wściekła tym, co zobaczyła tak bardzo, że wprost przyznała, iż nie wie, czy zdecyduje się na pracę w tym zespole.

Kuchenne rewolucje - Magda Gessler wściekła

NIE DLA WRAŻLIWYCH - tak swój post na Facebooku rozpoczęła Magda Gessler. W trwającym półtora minuty wideo gwiazda pokazała, co zastała po przyjeździe z ekipą do jednej z restauracji, które potrzebują jej rewolucji. Gwiazda nie przebierała w słowach. 

Myślę, że od 3/4 lat nie widziałam czegoś podobnego. To jedna z najgorzej zaświnionych, zas*anych kuchni. Nie można się niczego dotknąć. (...) Czy ja tu będę robić Kuchenne Rewolucje? Myślę, że muszą tę kuchnię tej nocy wybudować na nowo, żebym ja tu weszła. Czy widzę na to szansę? To jest takie marzenie o czymś kompletnie nieosiągalnym, ale dla chcącego nic trudnego - powiedziała wyraźnie zdegustowana.

Przypomnijmy, że kolejny sezon Kuchennych Rewolucji startuje już 18 lutego w TVN. Odcinki można przedpremierowo obejrzeć w Player, natomiast wspomniane wideo znajduje się na oficjalnym profilu Magdy Gessler na Facebooku.

Sanah lepiej śpiewa niż gotuje | ESKA XD - CD-ROOM #8
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE