Maffashion

i

Autor: AKPA/maffashion_official/Instagram Co dalej z udziałem Maffashion w "TzG"?

Taniec z gwiazdami

Maffashion wycofuje się z "Tańca z gwiazdami"? Dodała wymowne story

2024-04-10 16:09

Przed uczestnikami show Telewizji Polsat "Taniec z gwiazdami" kolejne wyzwania. W tej edycji nie brakuje zaskoczeń, a realizatorzy zaskakują nowymi wyzwaniami. W przyszłą niedzielę, 14 kwietnia uczestnicy będą musieć zatańczyć aż 2 tańce. Na Instagramie Maffashion pojawiła się story, która mogła mocno zaniepokoić jej fanów. Co dalej z jej udziałem w programie?

Czternasta edycja show "Taniec z gwiazdami" cieszy się ogromną popularnością. Każdy odcinek przynosi nowe emocje spowodowane nie tylko tanecznymi popisami na parkiecie, ale również atrakcjami, jakie dla uczestników i widzów przygotowali realizatorzy. Do tej pory byliśmy świadkiem niecodziennych sytuacji, kiedy tuż przed Wielkanocą z odcinkiem musiały pożegnać się aż dwie pary. Tym razem producenci formatu poszli o krok dalej. Walka o Kryształową Kulę jest zacięta, a zwycięzca może być tylko jeden.

Maffashion gorzko o show-biznesie! "Moje życie jest na świeczniku"

W kolejnym odcinku postawiono poprzeczkę jeszcze wyżej. Gwiazdy wraz z ich tanecznymi partnerami będą musieli tego wieczora zatańczyć nie jeden, ale aż dwa tańce. Nie od dziś wiadomo, że przygotowania do każdego występu to godziny spędzone na sali prób i hektolitry potu, a zmęczenie z pewnością daje się we znaki wszystkim uczestnikom. Na instagramowym profilu Maffashion właśnie pojawiła się story, w której widzimy ją podczas prób do kolejnego odcinka. To, co influencerka powiedziała po zakończonym treningu, mogło zaniepokoić jej fanów.

Co dalej z udziałem Maffashion w "Tańcu z gwiazdami"?

Niemalże od samego początku Julia Kuczyńska uznawana jest za jedną z głównych pretendentek do wygranej w programie. Niejednokrotnie zaprezentowała, że ma znakomite wyczucie rytmu i posiada zdolności taneczne. Jej występy z Michałem Danilczukiem zazwyczaj zbierają pochwały od jurorów, którzy regularnie przyznają jej również wysokie noty. Julia jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się kadrami z przygotowań do swoich występów. O godzinie 19:08 zmęczona Maffashion opublikowała story, w której mówi: "Skończyliśmy tańcowo-gwiazdowy etap dnia". To wyjaśnienie z pewnością uspokoiło jej fanów. Wszystko wskazuje na to, że influencerka, mimo wyraźnego zmęczenia, nie ma zamiaru rezygnować z walki o Kryształową Kulę.

Listen on Spreaker.