Macocha

i

Autor: D.R. Televisa S.A. de C.V. 2022. (Televisa International) Macocha - co wydarzy się w kolejnych odcinkach?

Serial

Macocha, odc. 6, 7, 8, 9, 10 - streszczenie. Co wydarzy się od 18 do 22 marca?

2024-03-17 17:33

"Macocha" to nowa meksykańska telenowela w polskiej telewizji. Od marca 2024 produkcję można oglądać na antenie kanału Novelas+. Odcinki pokazywane są od poniedziałku do piątku o godzinie 15:00. Przed nami pierwszy tydzień emisji. Co wydarzy się w odcinkach, które widzowie zobaczą od 18 do 22 marca? Mamy dla was streszczenia!

"Macocha" to meksykański serial, który można oglądać w polskiej telewizji. O czym jest? Podczas podróży do Hiszpanii Marcia Cisneros zostaje oskarżona o zamordowanie Nicolása Escalante i skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także za cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę, więc ją porzuca i składa pozew o rozwód. Marcia zapewnia, że jest niewinna i że wśród przyjaciół jej byłego męża jest morderca, dlatego w więzieniu studiuje prawo, aby móc wznowić proces sądowy. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać jej przedterminowe zwolnienie, a ona wraca do Meksyku, aby oczyścić swoje imię i spotkać się z dziećmi, które myślą, że nie żyje. Aby pozyskać dzieci i zbadać każdego z podejrzanych, Marcia zmienia nazwisko i przedstawia się jako Marisa Jones. Marcia zmusza Estebana do rozstania się z narzeczoną, aby wziąć z nim ślub, stając się w ten sposób macochą własnych dzieci... Sprawdź, co wydarzy się w pierwszych odcinkach.

Aracely Arambula - kim jest gwiazda serialu "Macocha"? Polacy znają ją już z innych telenowel

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Macocha - odcinek 6. Poniedziałek 18.03.2024

Omar zdaje sobie sprawę, że Marcia spotkała się z Estebanem, ale nie zniechęca się do prób jej pozyskania. Aby wesprzeć Celię, Esteban postanawia zatrudnić Pabla jako nauczyciela filozofii dla Lucíi. Aby zdobyć Lucíę, Álvaro udaje się do Pauli i szantażuje ją, aby przejęła jego życie milionera. Wiedząc, że między Álvaro i Paulą istnieje jakiś związek, Lucía postanawia wykorzystać te informacje, aby spróbować odciągnąć Paulę od ojca.

Macocha - odcinek 7. Wtorek 19.03.2024

Choć Santino zaprzecza jakimkolwiek oskarżeniom Marcii, ona nadal wątpi, czy mówił prawdę. Lukrecja odwiedza ojca José i grozi Marcii, że nie będzie się już więcej zbliżać do własnych dzieci. Florencia zapewnia, że ​​między Álvaro i Paulą jest coś, za co jest gotowa zapłacić każdą cenę, aby ją zdemaskować. Hugo próbuje nakłonić Paulę, aby trzymała się z daleka od jego ojca, ale to ona grozi, że zabierze im Estebana. Esteban nie może przestać myśleć o Marcii i woli zaproponować Pauli, aby przyspieszyła datę ich ślubu.

Macocha - odcinek 8. Środa 20.03.2024

Omar przekonuje Marcię, aby poszła z nim na kolację, podczas której dzieli się bólem, jakiego doświadczył po morderstwie Nicolasa. Lucrecia ostrzega Estebana, że ​​jeśli poślubi Paulę i się wyprowadzi, Marcia może wrócić do domu. Florencia prosi Lukrecję o pomoc w zdobyciu dowodów przeciwko Pauli, aby zapobiec jej małżeństwu z Estebanem. Pablo przybywa do domu Łucji zdecydowany kontynuować zajęcia; kiedy widzi, że go nie słucha, bierze telefon komórkowy Lucíi. Marcia konfrontuje się z Bruno, aby kontynuować śledztwo i odkrywa, że ​​Santino ją okłamał.

Macocha - odcinek 9. Czwartek 21.03.2024

Santino zostaje przyjęty do szpitala. Dowiedziawszy się o tym, Marcia obawia się, że tożsamość prawdziwego zabójcy zabierze do grobu. Wychodząc z domu Lucíi, Pablo wpada na Álvaro i zdaje sobie sprawę, w jakie oszustwo wpakuje Lucíę. Ku zaskoczeniu Pauli do jej sklepu przychodzi Lucrecia, aby zaoferować jej pomoc w planowaniu ślubu. Omar zabiera Marcię na grób swoich rodziców, gdzie Marcia przysięga dowiedzieć się, kto był prawdziwym mordercą. Inés odwiedza Marcię w hotelu, próbując nakłonić ją, aby zostawiła dzieci w spokoju, apelując o ich dobro.

Macocha - odcinek 10. Piątek 22.03.2024

Podczas wizyty Álvaro Lukrecja korzysta z okazji i zaprasza go na kolację, aby lepiej go poznać. Rodzina zdaje sobie sprawę, że to, co mówi, nie jest prawdą. Esteban żąda od rodziny wsparcia przy ślubie, Lukrecja zaskakuje swoich siostrzeńców, zgadzając się z nim. Emilia ostrzega Paulę, że najlepiej będzie, jeśli szybko poślubi Estebana, ponieważ opóźnienie ceremonii naraża ich związek na ryzyko. Esteban oferuje Omarowi przeniesienie go do Miami, aby trzymał go z dala od Marcii, ale on to zauważa i pyta, czy nadal jest zainteresowany Marisą Jones. Emilia konfrontuje się z Marcią i daje jej znać, że nie miała powodu zabijać Nicolása.

Macocha - obsada

 • Aracely Arámbula - Marcia Cisneros / Marisa Jones
 • Andrés Palacios - Esteban Lombardo
 • Marisol del Olmo - Lucrecia Lombardo
 • Juan Carlos Barreto - Father José Jaramillo
 • Martha Julia - Florencia Linares
 • Marco Treviño - Donato Rivas
 • Cecilia Gabriela - Emilia Zetina
 • Juan Martín Jauregui - Bruno Tejeda
 • Isadora González - Inés Lombardo
 • Denia Agalianou - Paula Ferrer
 • Eduardo España - Rufino González "El Tortuga"
 • Montserrat Marañón - Cándida Nuñez
 • Ricardo Fastlicht - Francisco "Pancho" Nuñez
 • Epy Velez - Violeta Pardo
 • Carmen Muga - Alba Bermejo