Macocha

i

Autor: D.R. Televisa S.A. de C.V. 2022. (Televisa International) "Macocha" - meksykańska telenowela emitowana w Novelas+.

Serial

Macocha, odc. 31, 32, 33, 34, 35 - streszczenie. Marcia zostaje porwana. Co wydarzy się 22-26 kwietnia?

2024-04-19 15:00

"Macocha" to meksykańska telenowela emitowana w polskiej telewizji. Od marca 2024 produkcję można oglądać na antenie kanału Novelas+. Odcinki pokazywane są od poniedziałku do piątku o godzinie 15:00. Przed nami kolejny tydzień emisji. Co wydarzy się w odcinkach, które widzowie zobaczą od 22 do 26 kwietnia? Mamy dla was streszczenia!

"Macocha" to meksykański serial, który można oglądać w polskiej telewizji. O czym jest? Podczas podróży do Hiszpanii Marcia Cisneros zostaje oskarżona o zamordowanie Nicolása Escalante i skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także za cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę, więc ją porzuca i składa pozew o rozwód. Marcia zapewnia, że jest niewinna i że wśród przyjaciół jej byłego męża jest morderca, dlatego w więzieniu studiuje prawo, aby móc wznowić proces sądowy. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać jej przedterminowe zwolnienie, a ona wraca do Meksyku, aby oczyścić swoje imię i spotkać się z dziećmi, które myślą, że nie żyje. Aby pozyskać dzieci i zbadać każdego z podejrzanych, Marcia zmienia nazwisko i przedstawia się jako Marisa Jones. Marcia zmusza Estebana do rozstania się z narzeczoną, aby wziąć z nim ślub, stając się w ten sposób macochą własnych dzieci... Sprawdź, co wydarzy się w kolejnych odcinkach.

Andrés Palacios - kim jest aktor, który gra główną rolę w telenoweli "Macocha"?

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Macocha - odcinek 31. Poniedziałek 22.04.2024

Marcia prosi Iñakiego o usunięcie Estebana z listy podejrzanych. Lucrecia zapewnia Estebana, że ten już wpadł w pułapkę Marcii. Celia zaskakuje Omara swoim nowym wizerunkiem i mówi mu, że jest gotowa wrócić do firmy pod pewnymi warunkami. Emilia wyznaje Inés, że spodziewa się dziecka. Marisa prosi Omara, aby porozmawiał z Hugo i dowiedział się, co mu jest. Hugo wyjawia Omarowi, że ma problemy z seksem. Inés mówi ojcu José, że spotyka się z żonatym mężczyzną. Inés prosi Bruna o rozwód z żoną. Marcia robi scenę z Estebanem.

Macocha - odcinek 32. Wtorek 23.04.2024

Bruno zapewnia Ines, że nie ma zamiaru rezygnować ze swojego majątku. Rufino dowiaduje się, że Bruno jest mężem Florencii. Lucía chce zabrać Pabla do swojego domu, ale on uważa, że to nie najlepszy moment. Esteban odrzuca zaproszenia Pauli. Florencia zapewnia Bruna, że Rufinem bardzo łatwo jest manipulować. Hugo wypiera się swojej siostry, że ma problem seksualny. Paula zostaje zaproszona przez Lukrecję na rodzinny obiad, ale Lucía sprawia, że czuje się niekomfortowo swoimi pytaniami. Paula pyta Estebana, czy spał już z Marisą. Florencia okłamuje Rufino w sprawie swojego męża. Luis Dominguez zostaje aresztowany.

Macocha - odcinek 33. Środa 24.04.2024

Lucía, widząc, że Paula nadal odwiedza Estebana w jego domu, prosi Marisę, aby zachowała odrobinę godności. Iñaki informuje Marcię, że Luis Dominguez zostanie przeniesiony do Meksyku. Esteban szuka Pauli, żeby z nią zerwała. Marisa zaczyna opowiadać Lucíi, jaka była jej matka. Lucrecia otrzymuje zmienione wyniki testu DNA. Bruno dowiaduje się, że Luis został aresztowany. Inés zapewnia Lucíę, że Marisa nie okłamała jej, gdy opowiadała jej o matce. Lucrecia przybywa do biura Estebana i daje mu test DNA, który dowodzi, że Lucía jest córką Nicolasa.

Macocha - odcinek 34. Czwartek 25.04.2024

Marcia uderza Lukrecję i zapewnia ją, że test DNA to kolejna z jej pułapek. Marcia zostaje porwana. Esteban planuje wysłać Lucíę na studia za granicę, ale ona uważa, że to pomysł Marisy. Lucrecia opowiada Florencii, co stało się z Marcią i Estebanem. Hugo spotyka Iñakiego i zadaje mu pytania na temat Alby. Emilia informuje Paulę, że Marisa w końcu zniknęła z życia Estebana, więc teraz musi go odzyskać. Lucrecia mówi Hugo, Lucíi i Rafaelowi, że Marisa nie wróci już do domu, odkąd odkryli, że jest kobietą oportunistyczną. Esteban wysyła wiadomość do Marcii z prośbą o rozwód, a szef ochrony jej firmy informuje go, że Marisa została porwana.

Macocha - odcinek 35. Piątek 26.04.2024

Lucrecia prosi Paulę, aby trzymała się z daleka od spraw Marisy i ma nadzieję, że nie zwiąże się ponownie z Estebanem. Jimena mówi Rafaelowi, że podejrzewa, gdzie może przebywać Marisa. Omar przysięga Celii, że ktokolwiek jest odpowiedzialny za śmierć jego ojca, zapłaci życiem. Esteban i Iñaki składają raport w sprawie porwania Marcii. Władze zaczynają przesłuchiwać osoby bliskie Marisie, aby ustalić miejsce jej pobytu. Marcia ucieka, ale w tym momencie przybywa Esteban i ją ratuje, ona mdleje.

Macocha - obsada

 • Aracely Arámbula - Marcia Cisneros / Marisa Jones
 • Andrés Palacios - Esteban Lombardo
 • Marisol del Olmo - Lucrecia Lombardo
 • Juan Carlos Barreto - Father José Jaramillo
 • Martha Julia - Florencia Linares
 • Marco Treviño - Donato Rivas
 • Cecilia Gabriela - Emilia Zetina
 • Juan Martín Jauregui - Bruno Tejeda
 • Isadora González - Inés Lombardo
 • Denia Agalianou - Paula Ferrer
 • Eduardo España - Rufino González "El Tortuga"
 • Montserrat Marañón - Cándida Nuñez
 • Ricardo Fastlicht - Francisco "Pancho" Nuñez
 • Epy Velez - Violeta Pardo
 • Carmen Muga - Alba Bermejo