Macaulay Culkin jako Kevin sam w domu po niemal 30 latach! Filmik podbija sieć

2018-12-20 10:28
Macaulay Culkin jako Kevin sam w domu
Autor: screen youtube.com/user/Google screen youtube.com

Nie sądziliśmy, że doczekamy takiego dnia - Macaulay Culkin ponownie wcielił się w rolę Kevina McCallistera. Jak wypadł w tej kultowej roli?

Kevin sam w domu to film, którego nikomu nie trzeba przedstawiać - zwłaszcza w Polsce. Dlatego ciężko wyobrazić sobie piękniejszą niespodziankę niż Macaulay Culkin, który po 28 latach znów wcielił się w postać Kevina McCallistera. Culkin odtworzył kilka kultowych scen z Kevina samego w domu, a wideo, na którym możemy ponownie zobaczyć go w tej roli, stało się hitem internetu.

Kevin sam w domu 2018 - Polsat. Kiedy w TV po raz pierwszy?

Macaulay Culkin powrócił jako Kevin sam w domu

Kevin sam w domu zadebiutował na ekranach kin w 1992 roku i zdecydowanie można określić ten film mianem kultowego. Odkąd pierwszy raz pojawił się na Polsacie, stał się nieodłącznym elementem bożonarodzeniowej tradycji w naszym kraju. Dość powiedzieć, że gdy w 2010 roku stacja zdecydowała się nie emitować Kevina, przerażeni widzowie napisali petycję do Polsatu z prośbą o przywrócenie filmu w święta. Dlatego trudno wyrazić słowami naszą radość, że - zdecydowanie dorosły już - Macaulay Culkin zgodził się odtworzyć najlepsze sceny z tego świątecznego hitu.

Kevin sam w domu jako reklama Google'a 

A wszystko to za sprawą Google, a konkretnie - Google Assistant, bo filmik, w którym aktor wziął udział, jest reklamą tego narzędzia. Filmik nazywa się 'Home Alone Again', czyli 'Ponownie sam w domu' i przedstawia dorosłego Kevina, który wyręcza się narzędziem Google'a. Detale, które dopracowali twórcy tego spotu, są aż niewiarygodne. Naprawdę łezka kręci się w oku i jeszcze mocniej czekamy na tegoroczną dawkę Kevina.

NAJNOWSZE