M jak miłość: twórcy zaliczyli gigantyczną wpadkę! Fani wytknęli im błąd

2022-02-24 13:58 NN
M jak miłość. Patrycja (Alżbeta Lenska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Patrycja (Alżbeta Lenska)

"M jak miłość" pod ostrzałem krytyki. Internauci nie kryją oburzenia wpadką twórców, która znacząco zaburza logikę przedstawianych wydarzeń. Co się właściwie stało? Wyjaśniamy.

"M jak miłość" - niedociągnięcie twórców oburzyło fanów. Internauci wychwycili w najnowszych odcinkach serialu poważny błąd, którego scenarzyści raczej już nie naprawią. Chodzi o wątki Patrycji i Anety.

Zobacz także: Mikołaj Roznerski pożegnał się z fanami. To koniec!

M jak miłość: twórcy zaliczyli gigantyczną wpadkę

W sieci zawrzało. Pod jednym ze zdjęć opublikowanych na instagramowym profilu serialu "M jak miłość" internauci dali upust swojemu oburzeniu. Co ich tak rozwścieczyło?

Widzowie zauważyli, że dwie bohaterki - Patrycja i Aneta - przechodzą ciążę w diametralnie różny sposób. W taki, który przeczy jakiejkolwiek logice.

Sęk bowiem w tym, iż ciąża jednej z nich trwa nienaturalnie długo. Znacznie dłużej, niż ma to miejsce w przypadku drugiej z bohaterek

- Czy ktoś mi może wyjaśnić dlaczego Patrycja ciagle jest w ciąży, a Anetka w raptem kilka tygodni już jest blisko rozwiązania?

- Patrycja to jest w tej ciąży i jest, a Aneta w jednym odcinku dowiedziała się, że jest w ciąży a w następnym brzuch taki jak u Patrycji.

- Ten wątek mnie irytuje... Ona jest już tak długo w ciąży, że Aneta zdąży ją wyprzedzić z porodem.

- grzmieli internauci.

Czy twórcy "M jak miłość" spróbują jakoś naprawić, lub chociaż wyjaśnić swój błąd? Przekonamy się. Na obecną chwilę nie wystosowano żadnego oficjalnego komentarza w tej sprawie.

Zobacz także: "M jak miłość" po rosyjsku? Polskie seriale, które zostały sprzedane za granicę

M jak miłość: kiedy i gdzie oglądać?

Serial "M jak miłość" emitowany jest dwa razy w tygodniu (w poniedziałki i wtorki) o godzinie 20:55 na antenie TVP2.

Zobacz także: Najgorsze wątki w polskich serialach. Fani nie wytrzymali poziomu absurdu

Sonda
Oglądasz serial "M jak miłość"?
M jak miłość, odcinek 1641 ZWIASTUN. Ania zamieni życie Budzyńskich w koszmar. Weronika podejdzie Anitę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE