M jak miłość

i

Autor: Materiały TVP M jak miłość po wakacjach 2023 - streszczenie odcinków

SERIALE

M jak miłość po wakacjach 2023 – kiedy nowe odcinki trafią na antenę TVP2? Co się wydarzy?

2023-08-24 11:11

Co wydarzy się w M jak miłość po wakacjach 2023? Odcinek 1735 i 1736 przyniesie sporo emocji, a nowy sezon wiele tragicznych wydarzeń u bohaterów telenoweli. Oczywiście nie zabraknie też tych miłych i radosnych momentów! Jedno jest pewne, twórcy w kolejnym sezonie zaskoczą jak nigdy! Kiedy oglądać serial po wakacjach? Jest już data premiery!

M jak miłość - streszczenia nowych odcinków cieszą się ogromną popularnością wśród fanów serialu, a szczególnie wśród tych, którzy już nie mogą się doczekać kolejnych przygód bohaterów jednej z najpopularniejszej polskiej telenoweli. Widzowie "Emki" nie byli pocieszeni, jak tytuł tak szybko i niespodziewanie zszedł z anteny przed okresem wakacyjnym. Na całe szczęście powrót nastąpi szybciej niż zakładano, bo jeszcze w końcówce sierpnia. Czego można spodziewać się w serialu? Sprawdźcie wszystkie najważniejsze informacje już teraz!

Taki będzie SHREK 5? Tego na pewno nie zabraknie | To Się Kręci #13

M jak miłość po wakacjach 2023. Streszczenie 1735. odcinka

Romans Wernera z Sylwią wychodzi na jaw, bo kochanków przyłapują Piotr i Kamil. Tymczasem Julia nadal zastawia pułapkę na Budzyńskiego i znów okłamuje Sylwię, opowiadając przyjaciółce o rzekomym starciu z byłym ukochanym w sądzie i pokazując jej fałszywy e-mail, który sama do siebie wysłała. Później prawniczka kradnie należący do Andrzeja szalik i zaczyna planować swoje "zniknięcie". Milena przynosi Budzyńskim wiadomość o śmierci Dimy, ojca Nadii - zastrzelonego podczas próby ucieczki z obozu. Magda i Andrzej są załamani, nie maja pojęcia, że informacja jest fałszywa. Paweł jedzie do sądu na ogłoszenie wyroku w sprawie Sowińskiego. Filip zostaje uznany za winnego, ale i tak wychodzi na wolność, a Zduński nie kryje wzburzenia. Piotr i Franka na próżno próbują go uspokoić. A Basia jest w szoku, gdy tuż po zakończeniu rozprawy ktoś podrzuca pod jej drzwi kwiaty i liścik z przeprosinami - właśnie od chłopaka, który ją zaatakował. Data emisji w TVP została zaplanowana na 28 sierpnia 2023 r.

M jak miłość - odcinek 1736 streszczenie

Zduńscy przyjeżdżają rodzinnie do Siedliska, ale ich szczęście burzy choroba: Piotr dostaje nagle rozległego zawału i w ciężkim stanie trafia do szpitala w Gródku. Po kilku godzinach do Marii dociera kolejna zła wiadomość. Jagoda i Tadeusz w końcu się zaręczają. Gdy Kiemlicz wspomina o planowanych oświadczynach Staszkowi, ten mobilizuje go do działania. Sadownik w ostatniej chwili wpada w panikę i zamiast poprosić wybrankę o rękę, proponuje dziewczynie wspólne wakacje. Na szczęście, Jagoda znajduje w rzeczach ukochanego pierścionek zaręczynowy i bierze sprawy w swoje ręce. Doktor Kalinowska, po rozmowie z Rogowskimi, zgłasza na policji, że jest ofiarą stalkera. Tymczasem Daniel zwierza się Mai, opowiadając, jak przez błąd lekarki stracił córkę. Żak organizuje kolejną próbę, na której udaje mu się w końcu pogodzić Kisielową z Modrym, Barbarą i resztą twórców spektaklu. Data emisji w TVP została zaplanowana na 29 sierpnia 2023 r.