M jak miłość - Patrycja wyznaje prawdę Marcie. Urodzi jej wnuka!

2021-09-28 16:32 Adrian Rybak
M jak miłość
Autor: Youtube.com/TVP VOD

M jak miłość to serial, który pomimo wielu lat emisji, cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków. Aktualnie jednym z najchętniej śledzonych wątków są losy Marty. Już wkrótce córka Mostowiaków dowie się o sytuacji, która całkowicie ją zaskoczy. Patrycja wreszcie jej powie, że spodziewa się dziecka jej syna Łukasza!

M jak miłość - Patrycja wyznaje prawdę Marcie. Urodzi jej wnuka! M jak miłość to opowieść o trzypokoleniowej rodzinie, której protoplastami byli nieżyjący już Lucjan oraz wdowa po nim Barbara Mostowiak. Para doczekała się gromadki dzieci: Małgosi, Marka, Marty oraz Marysi, która jest córką Barbary i nieżyjącego już Łagody. Mimo że starzy Mostowiakowie wiedli szczęśliwe życie, raczej pozbawione kłótni i nieszczęść, ich dzieciom układa się różnie. Głównym wątkiem jest oczywiście tytułowa miłość, która w tym serialu ma wiele barw... Jednym z najciekawszych wątków nowego sezonu serialu M jak miłość jest sytuacja Patrycji i Łukasza. Kobieta będzie miała problemy z ciążą. Już wkrótce zdradzi Marcie, że spodziewa się jej wnuka. Wszystko wydarzy się w 1606. odcinku! Kiedy go oglądać?

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

M jak miłość - wyznanie Patrycji

Patrycja trafi do szpitala z powodu komplikacji jej ciąży. Na szczęście nie straci dziecka, ale sytuacja sprawi, że poczuje się zmuszona do wyjawienia prawdy Marcie. Córka Mostowiaków nie będzie mogła uwierzyć, że jej koleżanka urodzi jej wnuka. Jak zareaguje? Odpowiedź na to pytanie już we wtorek 12 października w TVP2.

M jak miłość - sukces serialu

M jak miłość zostało napisane przez Ilonę Łepkowską i Tadeusza Lampkę. Produkcją serialu zajęła się Telewizja Polska. Początkowo serial emitowano w soboty o godzinie 16.30. Sukces był jednak tak wielki, że od 30. odcinka postanowiono pokazywać dwa odcinki tygodniowo, o godzinie 20:00 we wtorki i środy. Później zmieniono emisję na poniedziałki i wtorki. To właśnie w Emce rozpoczynały swoje kariery takie gwiazdy jak Małgorzata Kożuchowska, Kacper Kuszewski, Joanna Koroniewska, Katarzyna Cichopek, Anna Mucha czy bracia Mroczek.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE