M jak miłość odcinki 1403 - 1404: romans Izy i Jakuba! Marzena w ciąży!

2018-12-03 9:11
M jak miłość - co się wydarzy w życiu bohaterów?
Autor: fot. MTL Maxfilm

Między Izą i Jakubem pojawi się romans. Co na to Marcin? Marzena zajdzie w ciąże z Andrzejem. Jak kobieta zareaguje widząc pozytywny wynik na teście ciążowym?

M jak miłość odcinki 1403 - 1404. Jakub dostaje zielone światło na romans z Izą. Czy Marcin będzie żałował decyzji? Tego dowie się w trakcie przyjęcia imieninowego Szymka w bistro. Andrzej dowie się, że Marzena jest w ciąży. Kobieta w tajemnicy przez Lisieckim próbuje uniknąć zajścia w ciąże. Jak zmieni się jej życie gdy zobaczy pozytywny wynik na teście ciążowym?

Rodzina zastępcza - jak zmienili się bohaterowie od pierwszych do ostatnich odcinków?

M jak miłość odcinki 1403 - 1404: romans i ciąża!

Jakub i Iza będą mieli romans. Marcin da parze zielone światło. W trakcie imprezy imieniowej Szymka, na którą Marcin zaprosił Izę i Maję poczuje zazdrość. Mężczyzna będzie zwracał na siebie uwagę Izy. Odwiezie ją nawet po imprezie do domu. Czy Marcin ponownie będzie chciał zawalczyć o względy Izy? Marzena i Andrzej starali się o dziecko. Kobieta w stosunku do ukochanego zachowała się nie fair, ponieważ przez kilka ostatnich miesięcy zażywała tabletki antykoncepcyjne. Mężczyzna postanowi podmienić leki na witaminy. Czy w związku z tym Marzena zajdzie w ciązy? Jak kobieta zareaguje na pozytywny test ciążowy?

M jak miłość odcinki 1403 - 1404: gdzie i kiedy oglądać w TV i online?

M jak miłość odcinki 1403 - 1404 możecie obejrzeć 3 i 4 grudnia 2018 roku o godzinie 20:55 w TVP2, oraz w internecie na vod.tvp.pl

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE