M jak miłość - eska cinema

i

Autor: MTL Maxfilm

M jak milość odcinki 1395-1396: Artur Rogowski znowu przyłapany na zdradzie? Streszczenia

2018-10-25 9:40

Artur znowu zdradza byłą żonę? Marysia załamana! Kinga będzie potrzebowała pomocy. Samobójstwo Janka na posterunku - czy dojdzie do dramatycznego zdarzenia? Sprawdzamy co wydarzy się w odcinkach 1395 - 1396 M jak miłość.

Artur Rogowski zostanie zdemaskowany przez Marysię. Dowód na kolejną zdradę zdobędzie Barbara. Czy Marysia wybaczy kolejny raz brak wierności swojemu mężowi? Dlaczego Kinga będzie potrzebowała pomocy od przyjaciółki? Co jeszcze wydarzy się w odcinkach 1395 - 1396? Przeczytajcie streszczenie!

Wonder Woman 1984 - premiera przesunięta! Kiedy film trafi do kin?

M jak miłość odcinki 1395 streszczenie: Marysia odkryje zdradę!

Artur Rogowski znowu zdradzi swoją żonę. Mężczyzna będzie kręcił na dwa fronty o czym dowie się Barbara i zdobędzie dowód na kolejną zdradę. Marysia nie podniesie się z kolejnego kryzysu. Wszystko zacznie się od tego, że mała Basia znajdzie pierścionek zaręczynowy a cała rodzina zaangażuje się w przyjęcie niespodziankę. Kinga poprosi o pomoc Agnieszkę, która odkryje tajemnicę Rogowskiego. Dziewczyna przyłapie Artura w bistro Kingi. Barbara będzie załamana a bliscy Rogowskiej odkryją, że przyjęcie zaręczynowie to wielkie nieporozumienie.

M jak miłość odcinek 1396 streszczenie: Janek popełni samobójstwo?

W 1396 odcinku serialu M jak miłość dojdzie do dramatycznych chwil. Ula rozstała się z Jankiem. Chłopak przeżyca całkowite załamanie. Mostowiaczka zakochała się w bracie Andrzeja. Janek zniósł rozstanie, ale widząc Ulę w objęciach Bartka być może targnie się na swoje życie. Wszystko wydarzy się na posterunku w Lipnicy. Czy ciężko ranny w szyję policjant wyjdzie z tego cało? Czy lekarzom uda się uratować jego życie?

M jak miłość odcinek 1395 - 1396: gdzie i kiedy emisja w TV?

M jak miłość odcinki 1395 - 1396 obejrzycie 5 i 6.11.2018, o godz. 20.55 w TVP2.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE