M jak miłość odcinek 1602 streszczenie. Ania robi wszystko, by podbić serce Adama. Tym razem jednak posunie się za daleko...

2021-09-26 8:51 kg
M jak miłość
Autor: MTL Maxfilm

M jak miłość to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce, który gości na antenie Telewizji Polskiej od 2000 roku. Przez te wszystkie lata widzowie z zainteresowaniem oglądają kolejne epizody produkcji i śledzą perypetie głównych bohaterów hitu. Co wydarzy się w nadchodzącym odcinku M jak miłość? Sprawdźcie koniecznie.

M jak miłość odcinek 1602 streszczenie. Ania (Gabriela Świerczyńska) wciąż wzdycha w tajemnicy do Adama (Wojciech Świeściach)– wbrew rozsądkowi i radom bliskich. Jak daleko posunie się, by podbić serce „ukochanego”? Zapraszamy na 1602 odcinek „M jak Miłość”, a w nim… We wtorek Warecki będzie pilnował uczniów podczas przerwy, a nastolatka postanowi to wykorzystać. I nagle uda, że spadła ze szkolnych schodów. Nauczyciel, przestraszony, natychmiast do niej podbiegnie.

M jak miłość. Oszalały z żądzy zemsty Argasiński spróbuje zabić Patrycję? Alżbeta Lenska wraca do serialu konkurencji. Wyciekły zdjęcia z planu

- Ostrożnie!... Nic ci nie jest?

- Nie wiem… Noga… strasznie mnie boli…

- Musi to obejrzeć lekarz…

A gdy Adam chwyci „ranną” na ręce… Basia (Gabriela Raczyńska) z Jaśkiem (Stanisław Dusza) od razu uznają, że kontuzja przyjaciółki wygląda podejrzanie.

- Cholera, to mi się coraz bardziej nie podoba…

- Myślisz, że zrobiła to specjalnie?

Tymczasem dyrektor (Ryszard Bauman) szkoły wyśle w końcu Anię na badania, właśnie pod opieką Wareckiego.

- Skoro ma pan teraz okienko, zajmie się pan wszystkim, dobrze? W razie potrzeby odwołam pana późniejsze lekcje!

- Jasne…

A gdy jej plan zadziała, dziewczyna nawet nie spróbuje ukryć satysfakcji…

W klinice nadzieje nastolatki na romantyczne „sam na sam” jednak prysną - bo Budzyński (Krystian Wieczorek) przyjedzie na oddział, gdy tylko szkoła poinformuje go o „wypadku” i od razu Adama zaatakuje.

- To się stało na pańskim dyżurze? To czym się pan zajmował, skoro nie upilnował pan dzieci?!

- To był nieszczęśliwy wypadek. W szkole mamy trzystu uczniów…

- To kiepska wymówka! Moja córka była pod pana opieką!(…) Dziwnym zbiegiem okoliczności, kiedy coś dzieje się z moją córką… pan zawsze jest w pobliżu!

- Coś pan sugeruje?!

Gdy na miejsce dotrze Magda (Anna Mucha), spróbuje sytuację załagodzić.

- Andrzeja poniosły emocje, ale spróbuj go zrozumieć... Zdenerwował się, bo martwi się o córkę…

- Powiedział mi wprost, żebym trzymał się od Ani z daleka! A ja nie bardzo rozumiem, czego on oczekuje? Jak inaczej mogłem zareagować na ten wypadek? Przecież jestem jej nauczycielem!

- Adam, to oczywiste! Porozmawiam z Andrzejem, obiecuję. I dziękuję ci, że zająłeś się Anią…

Tymczasem Olek (Maurycy Popiel) po badaniach ustali, że… Ania cały czas symulowała. A gdy bliscy dziewczyny poznają prawdę, będą w szoku.

- Zwyczajnie udaje... Nie ma żadnego urazu!

- Ale po co miałaby to robić? Żeby urwać się z lekcji?

- Najprawdopodobniej Ania to wszystko zaplanowała, żeby Adam się nią zajął. Specjalnie go w to wciągnęła…

- Super! A ty na niego napadłeś i zrobiłeś mu awanturę... Brawo!

W finale Budzyńscy zabiorą nastolatkę do domu, gdzie będzie już na nich czekać Marta (Dominika Ostałowska). I Ania, ze łzami w oczach, wyzna rodzinie, jak bardzo jest nieszczęśliwa.

- Przepraszam, nie wiem, co we mnie wstąpiło… Ja po prostu… nie mogłam się z tym pogodzić, że Adam się ode mnie odsunął… Przestał być wychowawcą naszej klasy, nie przygotowuje mnie już do olimpiady, unika mnie… Myślałam, że mam to pod kontrolą, ale to nieprawda. Zakochałam się… Tak głupio, tak beznadziejnie… I kompletnie sobie z tym nie radzę!

Chwilę później między opiekunami dziewczyny wybuchnie ostra kłótnia.

- Nie byłoby tego wszystkiego, gdybyś wcześniej zainteresował się, co się z Anią dzieje! I odpowiednio zareagował!

- Wiem, Marta, już mi to mówiłaś!(…) Może jestem kiepskim ojcem, ale prawda jest też taka, że gdybyś była tutaj, na miejscu, a nie w Berlinie…

- Przestańcie! Przerzucanie się winą nie pomoże rozwiązać problemu! Ania pilnie potrzebuje pomocy…

Skręcona kostka, złamane serce – życiowe potknięcia bywają bolesne. A jaką cenę zapłaci za swoją „szaloną” miłość Ania?

Odpowiedź wkrótce – tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu… Zapraszamy!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE