M jak miłość, odc. 1579 - streszczenie. Ula padnie ofiarą molestowania!

2021-03-29 9:49 Adrian Rybak
m jak miłość
Autor: MTL Maxfilm

M jak miłość zachwyca widzów ostatnimi odcinkami. Dochodzi w nich do niesamowitych zwrotów akcji. W nadchodzącym 1579 odcinku nie będzie inaczej. Widzowie muszą przygotować się na wiele emocji. Bohaterką odcinka zostanie Ula, której przydarzy się tragedia. Jej szef będzie chciał ją zgwałcić. Jak skończy się ta dramatyczna sytuacja?

M jak miłość wraz z wiosną wchodzi w ciekawy etap. W odcinku, który będzie można obejrzeć we wtorek 30 marca, jednej z ulubienic widzów stanie się tragedia. Ula i Bartek od jakiegoś czasu próbują odnaleźć się w Warszawie. Mają wiele długów i próbują zarobić trochę grosza jak tylko się da. Z tego powodu Ula zdecydowała się na pracę w stroju pandy. W odcinku, który fani serialu zobaczą już wkrótce, Ula stanie się ofiarą swojego szefa. Mężczyzna będzie próbował się do niej dobierać i ją zgwałcić. Na szczęście nie uda mu się to, ponieważ Ula zdoła od niego uciec. Niestety Ula zdecyduje się zachować ten tragiczny incydent dla siebie. Z racji wielu problemów stwierdzi, że lepiej, aby Bartek o tym nie wiedział. Co jeszcze wydarzy się w serialu?

M jak miłość, odcinek 1577: Kamil nie pozwoli Weronice zabrać Poli. Ukryje przed córką, że jej matka wróciła - WIDEO

M jak miłość - odcinek 1579

Oprócz dramatu Uli w odcinku dojdzie także do innych zdarzeń. Marcin z Michałem zgłoszą w końcu sprawę szantażu na policji i Bosacki zostanie aresztowany. Iza wyzna jednak Aleksandrze, że straciła już nadzieję na pogodzenie z mężem... Z kolei Kinga wciąż będzie walczyć z problemami w bistro oraz w domu. Ala znów będzie załamana po wizycie w Grabinie i spotkaniu z Rafałem. A gdy w końcu zbuntuje się i sięgnie po alkohol, wpadnie z Lilką oraz Ewką w spore kłopoty.

M jak miłość - o czym jest?

Serial opowiada o losach rodziny Mostowiaków, którzy mieszkają w miejscowości Grabina. Scenariusz opiera się na dzieciach seniorów. Z czasem jednak w serialu pojawiały się nowe postacie, a pierwotni główni bohaterowie zaczęli schodzić na drugi plan. Aktualnie jednym z najważniejszych wątków jest związek Marcina i Izy.

NAJNOWSZE