M jak miłość, odcinki 1581 i 1582 - streszczenie. Ula zdradzi Bartkowi sekret

2021-04-06 15:25 AR
m jak miłość
Autor: MTL Maxfilm

M jak miłość to serial, którzy przyciąga przed ekrany wielu Polaków. To nadal najchętniej oglądany serial Telewizji Polskiej. Wkrótce dojdzie do ciekawych zwrotów akcji, które z pewnością zaskoczą widzów. Sprawdziliśmy, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach polskiego fenomenu. Streszczenia można przeczytać niżej.

M jak miłość nadal trzyma w napięciu wielu widzów. Pomimo, że serial można oglądać od lat, nadal cieszy się ogromną popularnością. Dla wielu osób Mostowiakowie stali się niczym prawdziwa rodzina i z wypiekami na twarzy śledzą ich losy. W nadchodzących odcinkach dojdzie do ciekawych wydarzeń. Dobre informacje mamy dla fanów Uli i Bartka. Młoda kobieta wreszcie zdecyduje się wyjawić ukochanemu do jak tragicznej sytuacji doszło w jej pracy. Co więcej, bohaterów serialu czekają święta. Nie chodzi jednak o Wielkanoc. Widzowie będą mogli oglądać swoje ulubione postacie za stołem wigilijnym. Co wydarzy się w Emce podczas Bożego Narodzenia? Będzie można to zobaczyć w poniedziałek i wtorek o 20:55 w TVP, ale wcześniej my uchylamy rąbka tajemnicy.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

M jak miłość, odcinek 1581 - streszczenie

Bartek wyczuwa, że ukochana coś przed nim ukrywa i Ula wyznaje w końcu mężowi, że była w pracy molestowana. Lisiecki jedzie od razu do Warszawy, by dać Raczkowskiemu bolesną nauczkę. Tymczasem Barbara wciąż robi wszystko, by młodzi już na stałe zostali w Grabinie, cały czas wspierana przez Tadeusza... Ala kolejny raz zagląda do leśniczówki, by jednak pogodzić się z Rafałem. Żak i Leon znów wpadają w kłopoty gdy Andrzejek przyłapuje ich na sprzedaży kradzionych choinek.

M jak miłość, odcinek 1582 - streszczenie

W dniu wigilii Olek ostro sprzecza się z Anetą i święta postanawia w końcu spędzić w klinice, na dodatkowym dyżurze. Kolejna kłótnia wybucha w domu Marcina, gdy Szymek, załamany po wyjeździe Izy, oskarża ojca o to, że zniszczył ich rodzinę. Ania zdradza w końcu Łukaszowi, że zakochał się w przyjaciółce matki. Tymczasem żona Olewicza, tuż przed wigilią, ma wypadek i trafia na nowo do szpitala.

NAJNOWSZE