M jak miłość: odc. 1624 - streszczenie. Budzyńskiemu grozi spore niebezpieczeństwo

2021-12-15 13:21 LP
M jak miłość
Autor: Materiały prasowe

M jak miłość to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Wszyscy fani niecierpliwie czekają na nowe przygody swoich ulubionych bohaterów. Co wydarzy się w 1624 odcinku? Ala zauważy, że Majka dziwnie się zachowuje i doniesie France, że dziewczyna może brać narkotyki. Majka odwiedzi w rowerowi Pawła i zacznie się z nim całować. Piotrek spróbuje pomóc sąsiadce, która została oszukana na pokazie sprzętów AGD. Poniżej przedstawiamy szczegóły odcinka numer 1624.

M jak miłość: odcinek 1624 - co wydarzy się w serialu?

W nowym odcinku M jak miłość niektórych bohaterów czeka spore niebezpieczeństwo! Ala (Alicja Ostolska) doniesie szefowej, że Majka (Laura Samojłowicz) może brać narkotyki.

- Wszystko leci jej z rąk! Nie chcę na nią kablować, ale spóźnia się, chodzi półprzytomna, myli zamówienia… Ostatnio poskarżyło się na nią paru klientów. Ja nie wiem, czy ona… czegoś nie bierze.

A gdy góralka spróbuje z Chojnacką o tym porozmawiać, ta kolejny raz ją okłamie.

- Majka… co się dzieje?

- Nie chciałam ci mówić… Byłam u lekarza. I okazało się, że… mam boreliozę.

- O rany…

- Dostałam silne leki... Czasem nie mogę się po nich zwlec z łóżka. Ale bez nich jest jeszcze gorzej… Są takie dni, że nie pamiętam, jak się nazywam…

Bo gdy do bistro zajrzy Krzysiek (Michał Chruściel), góralka zauważy, że jej ”były” jest z Majką w podejrzanie bliskich stosunkach.

- Od dawna nie zapłaciłeś mi ani grosza! A ja cały czas ci kabluję, co u Franki i Pawła… Wywiązuję się z umowy i co mam w zamian?!

- Dałem ci kasę w zeszłym tygodniu, już wszystko przepuściłaś?(…) Spokojnie... Mam dla ciebie zadanie - za ekstra szmal!

A kilka godzin później Franka zażąda w końcu od chłopaka, by się wytłumaczył. Jak Krzysztof zareaguje na jej słowa?

- Widziałam was. Dałeś jej jakieś pieniądze… Za co jej płaciłeś?(…) Przyznaj się, co ty kombinujesz?!

Z kolei w życiu Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) pojawi się nagle jeden z jego dawnych klientów: Zbyszek (w tej roli Arkadiusz Detmer)). Mężczyzna wyjdzie z więzienia, gdzie odbywał wyrok za zabójstwo żony… i gdzie trafił po procesie, w którym Andrzej był jego obrońcą. A po odzyskaniu wolności poprzysięgnie prawnikowi zemstę.

- To właśnie przez tego człowieka ostatnie dziesięć lat spędziłem w pierdlu…

Pani Renia (w tej roli Monika Niemczyk) poprosi Zduńską o pomoc, bo padnie ofiarą nieuczciwych sprzedawców.

- Tydzień temu znajoma zabrała mnie na pokaz sprzętów AGD. Prowadząca ciągle pokazywała jakieś nowe przedmioty, gadała jak nakręcona... i ja zupełnie się pogubiłam!(…) Wie pani, jak to jest: starszy człowiek nie zna się, nie orientuje… A potem za naiwność trzeba słono płacić. Za ten odkurzacz, garnki i kołdrę… muszę im oddać w ratach prawie jedenaście tysięcy złotych!

- Rany boskie…

A Piotr – jako prawnik - obieca od razu seniorce wsparcie... Nieświadomy, że pani Renia ukrywa niebezpieczną tajemnicę. Czy w nadchodzącym odcinku matka pomoże w końcu Zbyszkowi w planowanej zemście? I co wydarzy się, gdy morderca na nowo spotka Budzyńskiego? Odpowiedź już 21 grudnia – tylko na antenie TVP2. Zapraszamy!

M jak miłość. Bartek i Ula stracą Kalinkę? Wszystko przez chorą zemstę za śmierć Marzenki i Andrzejka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE