M jak miłość

i

Autor: Materiały prasowe

M jak miłość: odc. 1624 - streszczenie. Budzyńskiemu grozi spore niebezpieczeństwo

2021-12-15 13:21

M jak miłość to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Wszyscy fani niecierpliwie czekają na nowe przygody swoich ulubionych bohaterów. Co wydarzy się w 1624 odcinku? Ala zauważy, że Majka dziwnie się zachowuje i doniesie France, że dziewczyna może brać narkotyki. Majka odwiedzi w rowerowi Pawła i zacznie się z nim całować. Piotrek spróbuje pomóc sąsiadce, która została oszukana na pokazie sprzętów AGD. Poniżej przedstawiamy szczegóły odcinka numer 1624.

M jak miłość: odcinek 1624 - co wydarzy się w serialu?

W nowym odcinku M jak miłość niektórych bohaterów czeka spore niebezpieczeństwo! Ala (Alicja Ostolska) doniesie szefowej, że Majka (Laura Samojłowicz) może brać narkotyki.

- Wszystko leci jej z rąk! Nie chcę na nią kablować, ale spóźnia się, chodzi półprzytomna, myli zamówienia… Ostatnio poskarżyło się na nią paru klientów. Ja nie wiem, czy ona… czegoś nie bierze.

A gdy góralka spróbuje z Chojnacką o tym porozmawiać, ta kolejny raz ją okłamie.

- Majka… co się dzieje?

- Nie chciałam ci mówić… Byłam u lekarza. I okazało się, że… mam boreliozę.

- O rany…

- Dostałam silne leki... Czasem nie mogę się po nich zwlec z łóżka. Ale bez nich jest jeszcze gorzej… Są takie dni, że nie pamiętam, jak się nazywam…

Bo gdy do bistro zajrzy Krzysiek (Michał Chruściel), góralka zauważy, że jej ”były” jest z Majką w podejrzanie bliskich stosunkach.

- Od dawna nie zapłaciłeś mi ani grosza! A ja cały czas ci kabluję, co u Franki i Pawła… Wywiązuję się z umowy i co mam w zamian?!

- Dałem ci kasę w zeszłym tygodniu, już wszystko przepuściłaś?(…) Spokojnie... Mam dla ciebie zadanie - za ekstra szmal!

A kilka godzin później Franka zażąda w końcu od chłopaka, by się wytłumaczył. Jak Krzysztof zareaguje na jej słowa?

- Widziałam was. Dałeś jej jakieś pieniądze… Za co jej płaciłeś?(…) Przyznaj się, co ty kombinujesz?!

Z kolei w życiu Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) pojawi się nagle jeden z jego dawnych klientów: Zbyszek (w tej roli Arkadiusz Detmer)). Mężczyzna wyjdzie z więzienia, gdzie odbywał wyrok za zabójstwo żony… i gdzie trafił po procesie, w którym Andrzej był jego obrońcą. A po odzyskaniu wolności poprzysięgnie prawnikowi zemstę.

- To właśnie przez tego człowieka ostatnie dziesięć lat spędziłem w pierdlu…

Pani Renia (w tej roli Monika Niemczyk) poprosi Zduńską o pomoc, bo padnie ofiarą nieuczciwych sprzedawców.

- Tydzień temu znajoma zabrała mnie na pokaz sprzętów AGD. Prowadząca ciągle pokazywała jakieś nowe przedmioty, gadała jak nakręcona... i ja zupełnie się pogubiłam!(…) Wie pani, jak to jest: starszy człowiek nie zna się, nie orientuje… A potem za naiwność trzeba słono płacić. Za ten odkurzacz, garnki i kołdrę… muszę im oddać w ratach prawie jedenaście tysięcy złotych!

- Rany boskie…

A Piotr – jako prawnik - obieca od razu seniorce wsparcie... Nieświadomy, że pani Renia ukrywa niebezpieczną tajemnicę. Czy w nadchodzącym odcinku matka pomoże w końcu Zbyszkowi w planowanej zemście? I co wydarzy się, gdy morderca na nowo spotka Budzyńskiego? Odpowiedź już 21 grudnia – tylko na antenie TVP2. Zapraszamy!

M jak miłość. Bartek i Ula stracą Kalinkę? Wszystko przez chorą zemstę za śmierć Marzenki i Andrzejka