M jak miłość, odc. 1608: Kamil i Pola w niebezpieczeństwie? Anita odkryje szokującą prawdę!

Marcin Bosak w M jak miłość
Autor: fot. MTL Maxfilm

Włamanie, porwanie i bójka... a w finale: namiętne pocałunki. Kolejny, 1608. odcinek M jak Miłość zapowiada się naprawdę wybuchowo. Tego widzowie najpopularniejszego polskiego serialu z pewnością nie mogą przegapić!

M jak miłość, odcinek 1608 będzie pełen emocji! Na początek zapraszamy na Wietrzną, gdzie dojdzie do włamania! Kamil (Marcin Bosak) postanowi wymienić w domu zamki, by w końcu zapewnić sobie i Poli (Hanna Nowosielska) bezpieczeństwo. A tuż po wizycie fachowca… ktoś od razu się do jego willi włamie! Gdy Anita (Melania Grzesiewicz) zastanie otwarte drzwi, natychmiast zadzwoni na policję. Gryc poprosi za to o pomoc Agnieszkę - a ta nie będzie miała dobrych wieści.

- Nie dzwoniłbym, ale… mieszkam tu z córeczką i muszę wiedzieć, czy coś nam grozi…

- Policja podejrzewa, że poprzedniego właściciela zabił jeden z dłużników. Możliwe, że gdzieś tam w domu jest notes z danymi sprawcy... albo ktoś tak uważa.

- Mam się stąd wynieść?... Nie mogę zafundować dziecku kolejnej rewolucji!

Wieczorem, gdy emocje opadną Kamil znajdzie jednak pocieszenie w ramionach najbliższej przyjaciółki. Czy po tej nocy oboje zostaną „oficjalnie” parą?

Sonda
Ile razy w tygodniu chcesz oglądać "M jak miłość"?

M jak miłość 1608 - streszczenie

Tymczasem na Deszczowej… nagle zniknie Saper! Gdy Zduńscy zorientują się, że psiaka nie ma, cała rodzina rozpocznie poszukiwania - na czele z Marszałkiem (Emilian Kamiński).

- Saper jest zachipowany... Gdy ktoś go znajdzie, na pewno sprawdzi chipa i nas powiadomi. Musimy cierpliwie poczekać…

- Poczekać na co? To nasz pies i sami musimy go odnaleźć! Głowa do góry, Misiek, ruszam na tour po okolicy!

Wspólnie z wnukiem (Aleksander Bożyk) senior zaprojektuje i wydrukuje ogłoszenia – z informacją o sporej nagrodzie. Tymczasem Saper zostanie uwięziony przez jednego z sąsiadów – Wieśka (w tej roli Marcin Zarzeczny)! Obiboka i chuligana, który postanowi na futrzaku zarobić. Gdy Piotr odkryje prawdę, od razu ruszy do akcji, wspierany przez teścia.

- Proszę natychmiast oddać nam psa!

- A tak, zamknąłem bydlę u siebie! W nocy przelazł pod płotem i rozkopał mi cały ogródek!(…) Chcę kasę za poniesione straty i… i nagrodę dla znalazcy! Ja psa znalazłem i nagroda jest moja!

Po chwili na miejscu zjawi się Kinga (Katarzyna Cichopek), przy której Wiesiek też nie zachowa się jak dżentelmen.

- Spieprzaj, paniusiu, ale już - do garów!

A Zduński (Marcin Mroczek) w końcu wybuchnie cały czas dopingowany przez Marszałka!

- Ty gnoju, ty…

- No, wreszcie! W mordę go, mecenasie! Załatw dziada!!!

Jaki będzie finał? Ciekawych zapraszamy do TVP2 – 25 października punktualnie o godz. 20:55!

M jak miłość, odcinek 1608: Kamil uwiedzie Anitę, ale sprowadzi na Polę niebezpieczeństwo!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE