M jak miłość - Magda w szpitalu! Andrzej wywróci jej życie do góry nogami

2021-10-27 14:50 Adrian Rybak

M jak miłość to serial, który pomimo wielu lat emisji, cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków. Aktualnie jednym z najchętniej śledzonych wątków jest małżeństwo Andrzeja i Mady. Dla fanów tej pary mamy ważne informacje. W ich życiu pojawi się problem - Magda trafi do szpitala! Andrzej zrobi jednak coś, co zmieni jej życie.

M jak miłość - Magda w szpitalu! Andrzej wywróci jej życie do góry nogami. M jak miłość to opowieść o trzypokoleniowej rodzinie, której protoplastami byli nieżyjący już Lucjan oraz wdowa po nim Barbara Mostowiak. Para doczekała się gromadki dzieci: Małgosi, Marka, Marty oraz Marysi, która jest córką Barbary i nieżyjącego już Łagody. Mimo że starzy Mostowiakowie wiedli szczęśliwe życie, raczej pozbawione kłótni i nieszczęść, ich dzieciom układa się różnie. Głównym wątkiem jest oczywiście tytułowa miłość, która w tym serialu ma wiele barw... Jeden z ulubionych wątków widzów to związek Magdy i Andrzeja, których czeka ważna zmiana. Wszystko wydarzy się w 1610. odcinku, który będzie można obejrzeć w poniedziałek 1.11.2021.

Lilka z M jak miłość poszukiwana przez policję! Przerażające zdjęcia Moniki Mielnickiej z planu!

M jak miłość - Andrzej zmieni życie Magdy

W 1610. odcinku Andrzej postanowi sprawić ogromną niespodziankę swojej żonie Magdzie. Kobieta będzie znajdowała się w szpitalu z powodu problemów z sercem. Kiedy opuści szpital, zastanie ogromny prezent od męża. Okaże się, że Andrzej spełni jej marzenie i podaruje jej... siedlisko!

M jak miłość - sukces serialu

M jak miłość zostało napisane przez Ilonę Łepkowską i Tadeusza Lampkę. Produkcją serialu zajęła się Telewizja Polska. Początkowo serial emitowano w soboty o godzinie 16.30. Sukces był jednak tak wielki, że od 30. odcinka postanowiono pokazywać dwa odcinki tygodniowo, o godzinie 20:00 we wtorki i środy. Później zmieniono emisję na poniedziałki i wtorki. To właśnie w Emce rozpoczynały swoje kariery takie gwiazdy jak Małgorzata Kożuchowska, Kacper Kuszewski, Joanna Koroniewska, Katarzyna Cichopek, Anna Mucha czy bracia Mroczek.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE