M jak miłość - Karolina Charkiewicz dołącza do obsady serialu. Kim jest?

2019-10-15 19:45 kw
Karolina Charkiewicz
Autor: screen Instagram/blendedbythelights

M jak miłość to ukochany serial wszystkich Polaków. Produkcja zadebiutowała na ekranach naszych telewizorów w 1999 roku i niezmiennie cieszy się niemalejącą popularnością wśród widzów. Z niecierpliwością wyczekują oni kolejnych przygód rodziny Mostowiaków. Przez kilkanaście lat obsada serialu przeszła wiele zmian. Część aktorów pożegnała się z produkcją, część natomiast niedawno do niej dołączyła. Wśród nowych nabytków jest Karolina Charkiewicz. Kim jest?

M jak miłość - Karolina Charkiewicz dołącza do obsady serialu. Kim jest? M jak miłość to serial, który mimo upływu lat cieszy się wysoką oglądalnością. Wszystko za sprawą tego, że widzowie znajdą w nim zarówno wątki romantyczne, komediowe, jak i kryminalne. To połączenie sprawia, że M jak miłość to jeden z najbardziej lubianych seriali w Polsce. Okazuje się, że do obsady produkcji dołącza nowa postać. Kim jest Karolina Charkiewicz?

M jak miłość - Karolina Charkiewicz w obsadzie serialu

Karolinę Charkiewicz pierwszy raz zobaczymy w serialu w 1469. odcinku M jak miłość. Adam Werner przypadkowo wpadnie na ulicy na piękną Dagmarę, graną właśnie przez Charkiewicz. Mężczyzna nie będzie zdawać sobie sprawy, że spotkanie to wcale przypadkowe nie było. Kobieta od jakiegoś czasu śledziła prawnika i tylko czekała na odpowiedni moment, w którym mogłaby poznać Wernera. Kobieta zacznie opowiadać mężczyźnie o swoim pechu - straciła pracę, zakończyła związek, a gdyby tego było mało - zgubiła ulubione kolczyki. Werner postanowi poprawić humor kobiecie i zaprosi ją na kawę.

Wówczas Dagmara wyzna prawnikowi, że pragnie założyć rodzinę i urodzić dziecko. Jak wiadomo Werner ma ostatnio jeden cel - chce znaleźć kobietę, która da mu potomka. Kiedy usłyszy słowa kobiety, będzie zachwycony. Niestety okaże się, że Dagmara wcale nie chce zakładać rodziny. Kobieta pracuje na czyjeś zlecenie.

Karolina Charkiewicz - kim jest?

Karolina Charkiewicz, która wcieli się w serialową Dagmarę to 24-letnia absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej. Ma na swoim koncie epizodyczne występy w takich serialach jak W rytmie serca czy też Ojciec Mateusz. Aktorka zagrała również kilka ról w Teatrze Telewizji oraz w Teatrze Dramatycznym m. st. Warszawy.

NAJNOWSZE