M jak miłość - gwiazdor serialu już wkrótce zostanie księdzem! O kim mowa?

2021-06-24 10:48 kg
Jakub Strzelecki
Autor: wbf

Jakiś czas temu gwiazdor Lucyfera, Tom Ellis, zdradził, że pochodzi z bardzo religijnej rodziny. Zarówno jego ojciec, jak i wujek są pastorami w kościele baptystów. W dzieciństwie aktor spędzał dużo czasu w kościele, dlatego wszyscy przewidywali, że i on zostanie pastorem. Ellis wybrał jednak aktorstwo i trzeba przyznać, że świetnie radzi sobie w tej roli. Zupełnie odwrotną drogę wybrał gwiazdor M jak miłość. Aktor już wkrótce zostanie księdzem!

M jak miłość - gwiazdor serialu już wkrótce zostanie księdzem! M jak miłość to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych seriali w polskiej telewizji. Produkcja gości na antenie Telewizji Polskiej od 2000 roku i niezmiennie przyciąga ogromną publiczność. Przez lata obsada hitu wielokrotnie ulegała zmianie. Część aktorów pożegnała się z produkcją, część natomiast zasiliła jej obsadę. W serialu TVP2 występował między innymi Jakub Strzelecki, który zupełnie odmienił swoje życie.

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24

M jak miłość - Jakub Strzelecki zostanie księdzem!

Jakub Strzelecki to aktor, którego widzowie świetnie znają z ról w takich produkcjach jak: Czas honoru, 39 i pół, Teraz albo nigdy!, Samo życie, Na dobre i na złe, Prosto w serce czy też M jak miłość. Niewiele osób wie jednak, że aktor w 2014 roku wstąpił do zakonu Ojców Bernardynów i przyjął imię Tobiasz. W 2016 roku złożył pierwsze śluby zakonne, a w 2020 śluby wieczyste. Na początku tego roku Strzelecki przyjął sakrament święceń pierwszego stopnia. Przed nim już tylko święcenia kapłańskie, aby zostać księdzem!

Gratulujemy wytrwałości w dążeniu do celu i do spełnienia swoich marzeń!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE