M jak miłość: Dorota Chotecka jako Krystyna Banach. Nowa bohaterka ofiarą przemocy

2019-02-11 8:31
M jak miłość - Dorota Chotecka jako Krystyna Banach
Autor: Materiały prasowe M jak miłość - Dorota Chotecka jako Krystyna Banach

M jak miłość - do obsady najpopularniejszego serialu w Polsce dołącza Dorota Chotecka! Znana aktorka wcieli się w Krystynę Banach - nieszczęśliwą i boleśnie doświadczoną przez los. Zadebiutuje w odcinkach 1419-1420.

M jak miłość - obsada serialu powiększa się o znakomitą aktorkę - Dorotę Chotecką, która wcieli się w Krystynę Banach. Kobieta przyjdzie do lokalnej przychodni razem z synem Kamilem (Miłosz Kwiecień). A doktor Rogowska (Katarzyna Kwiatkowska) od razu zauważy na jej skórze podejrzane ślady. "To solidny siniak... Wyraźnie widać odcisk palców. Ktoś panią szarpał, wykręcał rękę…". Agata domyśli się, że kobieta jest ofiarą przemocy w domu i szybko wręczy jej ulotkę – z kontaktem do „Niebieskiej Linii”. Krystyna pomoc lekarki jednak odrzuci. "Nie, dziękuję! I co pani mi tu w ogóle insynuuje?! Zaszło nieporozumienie, bo ja nie potrzebuję pomocy! Agata – wzburzona - wyzna w końcu Marii, jak bardzo pragnie Krystynie pomóc… i dać Banachowi bolesną nauczkę. "Jej mąż kandyduje na sołtysa, wyobrażasz sobie?! To się w głowie nie mieści, żeby taki facet miał pełnić jakąkolwiek funkcję społeczną! Pieprzony damski bokser!".

M jak miłość obsada 2019 - kto występuje w serialu TVP2?

M jak miłość 1419 streszczenie

Natalia przyjeżdża do Grabiny razem z małą Hanią. Wyjawia swoim bliskim, że jej związek z Frankiem rozpadł się. Kisielowa rozpoczyna batalię z Banachem o stanowisko sołtysa. Tymczasem do lokalnej przychodni trafia jego żona. Maria i Agata zauważają na jej ciele siniaki. Domyślają się, że kobieta padła ofiarą przemocy w rodzinie. Bartek postanawia dać Uli swoją najcenniejszą, rodzinną pamiątkę: pierścionek, który należał przed laty do jego matki.

M jak miłość 1420 streszczenie

Natalia wciąż jest załamana po rozstaniu z Frankiem. Wyznaje Marii, że straciła całą radość życia. W leśniczówce nagle zjawia się Justyna, która oświadcza Natalii, że ją i Zarzyckiego łączy romans. Kisielowa wspierana przez Sonię, Barbarę i Roberta Żaka bierze udział w wyborach na sołtysa, w których jej rywalem jest bogaty i wpływowy Banach. Bartek robi wszystko, by uratować życie proboszcza, który podczas spaceru w lesie dostaje nagle zawału.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE