M jak miłość - Artur zostanie zamordowany! Kto będzie odpowiedzialny za jego śmierć?

2019-09-16 16:58 k.w.
M jak miłość
Autor: materiały TVP

10 września wystartował najnowszy sezon M jak miłość, w którym nie zabraknie emocji. Dużo będzie się działo między innymi w życiu Izy i Marcina. Artur nadal będzie obecny w ich życiu i dalej będzie zagrażać ich bezpieczeństwu. Marcin postanowi wziąć sprawy w swoje ręce. Zakupi broń oraz zacznie chodzić na strzelnicę. Czy to on zamorduje Skalskiego? Kto będzie odpowiedzialny za śmierć psychopaty?

M jak miłość - Artur zostanie zamordowany! Kto odpowie za jego śmierć? Skalski dalej nie odpuszcza! Mężczyźnie udało się uciec ze szpitala psychiatrycznego i jest o krok od zrealizowania swojego planu zemsty. Mimo tego, że Marcin stara się chronić swoją rodzinę, Skalskiemu uda się dopaść Izę. Czy Chodakowski chcąc uratować ukochaną, zamorduje przeciwnika?

M jak miłość - Skalski zginie

W 1460 odcinku, Skalski pojedzie do domku nad jeziorem, który należy do Marcina. Dowie się, że właściciel działki oraz jego rodzina mają się wkrótce pojawić. Tak się faktycznie stanie - jeszcze tego samego dnia, do domku dotrze Marcin, Iza, ich dzieci, a także Olek oraz Aga. Skalski stale będzie ich obserwować, a oni nie będą tego świadomi. Artur wykorzysta sytuacje i wyśle fałszywego SMS-a do Marcina, dzięki czemu wybawi go z domku. Chodakowski będzie myślał, że to wiadomość od inwestora i wyruszy do Warszawy. Wówczas pieczę nad Izą oraz dziećmi będzie sprawować Olek. Artur zaatakuje lekarza, uderzając go w głowę. Mężczyzna straci przytomność. 

Wówczas Skalski dopadnie Izę. Zacznie grozić, że zabije najpierw ją, a potem jej dzieci. Usłyszy wtedy hałas dobiegający z zewnątrz. Kiedy wyjdzie z domku, zaatakuje go Olek. Zrani Artura w nogę, a następnie strzeli do niego. Ciało wywiezie do lasu.

Czy Olek przyzna się do zabójstwa i trafi do więzienia? O tym przekonamy się już wkrótce, oglądając 1460 odcinek M jak miłość, którego emisję zaplanowano na październik 2019 roku.

NAJNOWSZE