M jak miłość - Artur Rogowski umrze! Robert Moskwa komentuje odejście z serialu

2021-11-23 16:13 Adrian Rybak
Robert Moskwa
Autor: WBF

M jak miłość to serial, który pomimo wielu lat emisji, cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków. Teraz dojdzie do pewnego dramatu w życiu bohaterów. Widzowie pożegnają jedną z najpopularniejszych postaci. Mowa o Arturze Rogowskim. Swoje odejście z Emki skomentował sam aktor Robert Moskwa. Co powiedział?

M jak miłość - Artur Rogowski umrze! Robert Moskwa komentuje odejście z serialu. M jak miłość to opowieść o trzypokoleniowej rodzinie, której protoplastami byli nieżyjący już Lucjan oraz wdowa po nim Barbara Mostowiak. Para doczekała się gromadki dzieci: Małgosi, Marka, Marty oraz Marysi, która jest córką Barbary i nieżyjącego już Łagody. Mimo że starzy Mostowiakowie wiedli szczęśliwe życie, raczej pozbawione kłótni i nieszczęść, ich dzieciom układa się różnie. Głównym wątkiem jest oczywiście tytułowa miłość, która w tym serialu ma wiele barw... Wkrótce nad bohaterami pojawią się ciemne chmury. Widzowie pożegnają kolejną ważną postać. Mowa o Arturze, mężu Marysi. Robert Moskwa potwierdził, że jego bohater umrze!

M jak miłość: Kinga z M jak miłość pokazuje sceny łóżkowe z Piotrkiem. Nie mają żadnych hamulców

M jak miłość - śmierć Artura

Na swoim Instagramie Robert Moskwa opublikował zdjęcie nieprzytomnego Artura w kocu termicznym i dodał: "No cóż... Na każdego kiedyś przyjdzie czas... Dziękuję za te wszystkie lata". Wszystko ma wydarzyć się w 1620. odcinku M jak miłość, kiedy Artur wda się w szarpaninę i trafi do szpitala.

M jak miłość - sukces serialu

M jak miłość zostało napisane przez Ilonę Łepkowską i Tadeusza Lampkę. Produkcją serialu zajęła się Telewizja Polska. Początkowo serial emitowano w soboty o godzinie 16.30. Sukces był jednak tak wielki, że od 30. odcinka postanowiono pokazywać dwa odcinki tygodniowo, o godzinie 20:00 we wtorki i środy. Później zmieniono emisję na poniedziałki i wtorki. To właśnie w Emce rozpoczynały swoje kariery takie gwiazdy jak Małgorzata Kożuchowska, Kacper Kuszewski, Joanna Koroniewska, Katarzyna Cichopek, Anna Mucha czy bracia Mroczek.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE