M jak miłość 4-5 marca: streszczenie. To się wydarzy w odcinkach 1786 i 1787

i

Autor: TVP M jak miłość 4-5 marca: streszczenie. To się wydarzy w odcinkach 1786 i 1787

Polskie seriale

M jak miłość 4-5 marca: streszczenie. To się wydarzy w odcinkach 1786 i 1787

2024-03-04 12:42

“M jak miłość” - co się wydarzy w kolejnym tygodniu? Prezentujemy szczegółowe streszczenia odcinków 1786 i 1787, które ukażą się w dniach 4 i 5 marca 2024 roku.

M jak miłość 1786 - streszczenie odcinka (4 marca)

Lenka zaprasza Grześka do domu, a chłopak wykorzystuje chwilę, gdy zostają sam na sam i w końcu po raz pierwszy ją całuje. Misiek znów wpada w tarapaty, bo zabiera do szkoły Sapera, co kończy się wezwaniem na miejsce Kingi. Pod koniec dnia Zduńska przeżywa natomiast rodzinny dramat, bo dostaje informację o śmierci ojca. Dima jest coraz bardziej oczarowany Magdą i gdy dziewczyna skręca nogę, otacza ją czułą opieką, co zaczyna niepokoić nie tylko jej męża, ale też ją samą, z czego Budzyńska zwierza się Barbarze. W finale, uciekając przed rodzącym się uczuciem, Ukrainiec postanawia wrócić do ojczyzny i prosi Magdę oraz Andrzeja, by zajęli się Nadią. Żak poznaje w Siedlisku atrakcyjną letniczkę, którą od razu zaczyna adorować, ale jego romantyczne zabiegi szybko kończą się kontuzją - gdy senior próbuje ćwiczyć z nową znajomą jogę. Tymczasem Kalinowska ostatecznie odchodzi z przychodni, a gdy Rogowscy wyznają Marcie i Jackowi, że szukają nowego inwestora, udziały w placówce postanawia kupić właśnie Malicki. Gdy rodzice wyjeżdżają do Warszawy, Basia urządza w domu imprezę, za cichym przyzwoleniem Barbary, ale w tajemnicy przed Rogowskimi. Maria z Arturem wracają jednak do Grabiny przed czasem i przyłapują córkę na zabawie.

1786. odcinek “M jak miłość” zostanie wyemitowany w poniedziałek 4 marca 2024 roku, o godz. 20:55, na antenie TVP2. 

SPRAWDŹ TEŻ: Była gwiazdą “M jak miłość”, ale pijacki rajd mógł przekreślić jej karierę. Co dziś robi Monika Obara?

M jak miłość 1787 - streszczenie odcinka (5 marca)

Iza zostaje żoną Radka, a Marcin odreagowuje jej ślub sięgając po alkohol, co niepokoi Kamę. W trudnych chwilach nową ukochaną detektywa wspiera Barbara, która zagląda do Chodakowskiego, by dodać mu otuchy. Poza tym Kama wciąż żyje w strachu, po porwaniu przez ludzi Rafalskiego. Tymczasem szef gangu - Robert - spotyka się z Anią i nie tylko nakłania dziewczynę, by opowiedziała mu o rodzinnych problemach, ale też by zaprosiła go do domu. A gdy bandyta staje z Kamą twarzą w twarz, ta go nie rozpoznaje i wita swojego oprawcę jak miłego gościa. Iwona nagle wycofuje się z obietnicy zamieszkania z Argasińskim, co doprowadza do ich ostrego konfliktu, ale seniorom pomagają się pogodzić Aneta z Olkiem. Kasia i Justyna próbują odszukać Jana - ukochanego ich zmarłej ciotki - ale odkrywają, że senior nie żyje. Przy okazji dziewczyny spotykają wnuka mężczyzny: Krzysztofa Maliszewskiego. Chłopak okazuje się znajomym doktor Karskiej z pracy - ratownikiem, z którym jeździła w jednej karetce. Lekarka szybko zauważa, że kolega jest wyraźnie zainteresowany jej siostrą.

1787. odcinek “M jak miłość” zostanie wyemitowany we wtorek 5 marca 2024 roku, o godz. 20:55, na antenie TVP2. 

Sonda
"Barwy szczęścia", "Na Wspólnej", a może "M jak miłość"? Który serial lubisz najbardziej?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6