Polskie seriale

M jak miłość 26-27 lutego: streszczenie. To się wydarzy w odcinkach 1784 i 1785

2024-02-26 12:07

“M jak miłość” - co się wydarzy w kolejnym tygodniu? Prezentujemy szczegółowe streszczenia odcinków 1784 i 1785, które ukażą się w dniach 26 i 27 lutego 2024 roku.

M jak miłość 1784 - streszczenie odcinka (26 lutego)

Kama kolejny raz pomaga Marcinowi, gdy detektyw zapomina o szkolnym Dniu Kropki. Chodakowski zdaje sobie w końcu sprawę, jak bardzo mu na dziewczynie zależy. Aleksandrze nowa wybranka syna jednak wyraźnie się nie podoba, czego seniorka nie ukrywa - choć Iwona oraz Aneta i Olek starają się ją przekonać, by dała tancerce szansę. Tymczasem Robert - szef gangu, do którego należy Rafalski - postanawia ukochaną Marcina porwać, wysyłając w ten sposób detektywowi ostrzeżenie. Bandyci wypuszczają Kamę dopiero po kilku godzinach - przerażoną i zalaną łzami. A do tego Robert nawiązuje znajomość z jej siostrą Anią, bez trudu zdobywając jej zaufanie Z kolei Aneta odkrywa, że jedna z pacjentek Olka - Monika - uparcie go adoruje i w końcu rusza do akcji. Gdy lekarka radzi chorej, by po pomoc zgłosiła się do psychologa, ta - wściekła - na parkingu przed kliniką rysuje kluczami jej auto. Gdy Chodakowska ją na tym przyłapuje, Monika postanawia się zemścić. Oceniając kolejną wizytę u Olka w internecie, oskarża lekarza o molestowanie w trakcie badania. Kasia i Justyna biorą udział w pogrzebie Stawskiej, a później jadą do notariusza, który przekazuje im list od ciotki - z jej ostatnią prośbą. Okazuje się, że seniorka miała przed laty ukochanego: Jana. Dziewczyny mają go odszukać i przekazać mężczyźnie listy, które Stawska do niego napisała, ale nigdy nie miała odwagi wysłać.

1784. odcinek “M jak miłość” zostanie wyemitowany w poniedziałek 26 lutego 2024 roku, o godz. 20:55, na antenie TVP2. 

SPRAWDŹ TEŻ: “M jak miłość” 1786 i 1787 - STRESZCZENIE. Kama znów w sidłach oprawcy, a Marcin sięga po alkohol

M jak miłość 1785 - streszczenie odcinka (27 lutego)

Franka i Paweł świętują drugą rocznicę ślubu, na kameralnej imprezie w bistro. Poza tym Zduńska zmienia się w swatkę, bo gdy odkrywa, że Elka właśnie rozstała się z ukochanym, postanawia namówić dziewczynę na związek z Arturem. Wieczorem Franka traci jednak humor, gdy okazuje się, że znów padła ofiarą oszustki, która tym razem wzięła na jej nazwisko wysoką pożyczkę. Bartek - po powrocie ze wspólnego wyjazdu - okazuje Dorocie chłód, wyraźnie ją tym rozczarowując. Milionerka jest w dodatku zazdrosna o przyjaźń Lisieckiego z Natalią, czego nie próbuje nawet ukrywać. Gdy okazuje się, że chłopak musi wrócić do Australii - bo wyznaczono termin jego rozprawy rozwodowej z Ulą - Kawecka decyduje się jednak mu pomóc i kochankowie się godzą. Tymczasem Natalia przeżywa bolesne rozczarowanie, gdy odkrywa, że trafiła w sieci na oszusta. Okazuje się, że adorator, którego poznała przez Internet, ukrywał przed nią, że ma żonę oraz dziecko. W trudnych chwilach dziewczynę wspiera Bartek, a do tego Barbara zaczyna namawiać wnuczkę, by na stałe wróciła z Hanią do Polski. Tego samego dnia do Grabiny na kilka godzin zagląda także Marta, a wraz z nią Jacek, choć tego ostatniego Mostowiakowa nie wita wcale z radością. Podczas wspólnego spaceru Milecki przeprasza byłą żonę za błędy sprzed lat, wyznając, że ich rozstanie to jego największa życiowa porażka. Wieczorem Jacek odwiedza Wojciechowską i namiętnie całuje.

1785. odcinek “Emki” zostanie wyemitowany we wtorek 27 lutego 2024 roku, o godz. 20:55, na antenie TVP2. 

QUIZ: Rozpoznasz kultowe polskie seriale z lat 90. po jednym kadrze? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 10
Z jakiego serialu pochodzi ten kadr?
13 posterunek
To ona wcieliła się w rolę córki Rafała Wilczura w najnowszym Znachorze: