M jak miłość 2021 po wakacjach - kiedy leci w TVP2? Dni i godziny emisji

2021-09-06 16:36 Adrian Rybak
M jak miłość
Autor: MTL Maxilm

M jak miłość to serial, który nadal przyciąga wielu widzów w Polsce. Za nami już długa przerwa wakacyjna i nowe odcinki wreszcie pojawią się na antenie TVP. Znana jest data premiery 22. sezonu serialu oraz dni i godziny emisji. Kiedy oglądać najnowsze odcinki serialu M jak miłość? Sprawdź niżej.

M jak miłość 2021 po wakacjach - kiedy leci w TVP2? Dni i godziny emisji. M jak miłość to jeden z najsłynniejszych seriali w historii polskiej telewizji. Scenariusz został napisany przez Ilonę Łepkowską i Tadeusza Lampkę. Produkcją serialu zajęła się Telewizja Polska. Fenomen M jak miłość trwa do dziś. W dzień emisji odcinków, nic nie ma prawa mieć większej oglądalności. Choć wiele kultowych postaci już zniknęło, widzowie pokochali także nowych bohaterów i nowe pokolenia rodziny Mostowiaków. Teraz pojawią się nowe odcinki serialu. Czas zakończyć już tegoroczną przerwę wakacyjną. Fani nie mogą się doczekać, aby zobaczyć kontynuację losów Mostowiaków oraz innych rodów z Emki. Kiedy nowe odcinki? Zdradzamy poniżej.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Rozwód Izy i Marcina, Franka w sukni ślubnej, ciało Mateusza znalezione w porcie!

M jak miłość po wakacjach 2021 - dni i godzina emisji

M jak miłość powróci już w poniedziałek 06.09.2021 o godzinie 20.55 w TVP 2. Nowe odcinki będą emitowane co tydzień, w każdy poniedziałek i wtorek o tej samej porze. Wszyscy, którzy nie zdążą zobaczyć nowego odcinka w telewizji, będą mogli zrobić to w internecie. Serial będzie dostępny również na platformie VOD.

M jak miłość - fabuła

Serial opowiada o losach rodziny Mostowiaków, którzy mieszkają w miejscowości Grabina. Scenariusz opiera się na dzieciach seniorów. Z czasem jednak w serialu pojawiały się nowe postacie, a pierwotni główni bohaterowie zaczęli schodzić na drugi plan. Aktualnie jednym z najważniejszych wątków jest związek Marcina i Izy.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE