M jak miłość 2020 - Marcjanna Lelek odchodzi z serialu?! Co dalej z serialową Natalią?

2020-11-06 10:29 kg
Marcjanna Lelek
Autor: wbf

M jak miłość to serial, którego pierwszy odcinek został wyemitowany 4 listopada 2000 roku. To zdecydowanie jedna z najpopularniejszych produkcji w polskiej telewizji, przyciągająca przed ekrany ogromną publiczność. Wśród obsady hitu TVP2 znajduje się Marcjanna Lelek, która dołączyła do ekipy produkcji w 213. odcinku i od tego momentu wciela się w Natalię Mostowiak. Wszystko wskazuje jednak na to, że już wkrótce aktorka rozstanie się z M jak miłość. Co dalej z Natalią?

M jak miłość 2020 - Marcjanna Lelek odchodzi z serialu?! Co dalej z serialową Natalią? M jak miłość to ukochany serial wszystkich Polaków, który mimo upływu lat nadal przyciąga przed ekrany telewizorów ogromną publiczność. Przez te wszystkie lata w serialu zaszły spore zmiany, które dotyczą przede wszystkim obsady produkcji. Część aktorów pożegnała się z produkcją, część z kolei do niej dołączyła. Już wkrótce z serialem rozstanie się Marcjanna Lelek.

M jak miłość 2020 - Marcjanna Lelek odchodzi z serialu?!

Marcjanna Lelek od 2004 roku wciela się w Natalię Mostowiak, adoptowaną córkę Hani oraz Marka. Przez te wszystkie lata dorastała pod okiem widzów, którzy mieli okazję śledzić jej pierwsze miłosne perypetie oraz problemy. Niestety wszystko wskazuje na to, że aktorka już wkrótce rozstanie się z serialem, a jej bohaterka wyjedzie na stałe do Australii. W rozmowie ze Światem Seriali Lelek zdradziła, że jej studia na Wydziale Reżyserii w łódzkiej Filmówce są bardzo wymagające i zabierają jej sporo czasu, przez co ma mało czasu na inne aktywności. W wywiadzie powiedziała również:

Fakty są takie, że w tym momencie chcę i muszę skupić się na studiach. W chwili, gdy dostałam propozycję powrotu do serialu, jeszcze nie było wiadomo, jak potoczą się moje prywatne sprawy. Od razu uprzedziłam naszą panią kierownik produkcji Teresę Ryłko-Szymańską, że w październiku być może rozpocznę studia.

Zdradziła również, że jej bohaterka posłucha rad Marii i postanowi pójść na kompromis z mężem zarówno w kwestii rozwodu, jak i opieki nad córką. Wyjedzie na stałe do Australii. Mimo że Marcjanna Lelek na razie rezygnuje z M jak miłość, nie wyklucza, że w przyszłości powróci jeszcze do serialu.

M jak miłość, odcinek 1541: Łukasz po powrocie Katii będzie chciał się jej pozbyć. Wszystko przez Kasię - WIDEO
NAJNOWSZE