Polskie seriale

M jak miłość 1795 i 1796: streszczenie. Związek Kamy i Marcina wchodzi na zupełnie nowy poziom. Co na to Aneta?

2024-04-08 12:00

“M jak miłość” - co czeka bohaterów w kolejnych odcinkach? Jakie dramaty zobaczymy tym razem? Prezentujemy szczegółowe streszczenia odcinków 1795 i 1796 oraz szczegóły ich emisji.

“M jak miłość” - w odcinkach 1795 i 1796 skupimy się m.in. na wątku Kamy i jej siostry Ani. Marcin, widząc, jak jego dzieci polubiły dziewczynę, zdecyduje się na poważny krok - pytanie tylko, co na to Aneta? Ania zaś widocznie nie będzie gotowa na konfrontację z Robertem i Marcinem. Po więcej szczegółów z odcinków 1795 i 1796 “M jak miłość” zapraszamy do poniższych streszczeń.

SPRAWDŹ TEŻ: Serialowe nowości na kwiecień. Wśród premier “Ripley”, “Fallout” i “Sympatyk”

M jak miłość odc. 1795 - streszczenie szczegółowe

Streszczenie odcinka 1795. “M jak miłość” prezentuje się następująco: Do Grabiny wracają nagle Natalia z Hanią oraz Bartek, robiąc tym Barbarze i Marii radosną niespodziankę. Lisiecki od rodziny się jednak odsuwa - wyznając, że po rozwodzie chce przez jakiś czas “pobyć z boku”. Chłopak pada w ramiona Doroty, która uprzedza kochanka, że nie lubi konkurencji i upewnia się, że z Natalią łączy go tylko przyjaźń, przy okazji otwarcie okazując Mostowiakównie niechęć. Tymczasem stalker milionerki nie poddaje się i gdy Kawecka jest z Bartkiem, wybija w jej domu okno. Kisielowa też wpada w panikę, przekonana, że koło leśniczówki pojawia się zjawa. Seniorka donosi o wszystkim Barbarze, a później zmusza do wypędzenia “duchów nieczystych” księdza Grzegorza. Duchowny odkrywa, że za całe zamieszanie są odpowiedzialni Modry i Żak, którzy w tajemnicy produkują w domowym składziku leczniczą nalewkę. Budzyński organizuje dla Magdy krótkie wakacje, gdy ukochana wyznaje, jak bardzo czuje się ostatnio zmęczona. Tymczasem Dima zapowiada, że planuje wrócić na kilka tygodni do Polski. Andrzej próbuje też pomóc Rotkiewiczowi, który zostaje nagle w kancelarii aresztowany i zdradza jedynie koledze, że w końcu dorwał kierowcę, który zabił jego rodzinę. Po kilku godzinach okazuje się, że mężczyzna, którego adwokat zaatakował, ma pękniętą podstawę czaszki i walczy w szpitalu o życie.

M jak miłość odc. 1795 - kiedy i gdzie oglądać? (data i godzina emisji)

1795. odcinek “Emki” zostanie wyemitowany w poniedziałek 8 kwietnia 2024 roku, o godz. 20:55, na antenie TVP2. 

M jak miłość odc. 1796 - streszczenie szczegółowe

Streszczenie odcinka 1796. “M jak miłość” prezentuje się następująco: Otwarcie sklepu Kamy i Ani okazuje się sukcesem, między innymi dzięki ich stryjowi Erwinowi, który zaprzyjaźnia się z zaproszoną na imprezę influencerką - Ślązaczką. Obu dziewczynom przez cały dzień pomagają także Marcin i Robert, którego Ania wieczorem odwiedza w domu. Gdy atmosfera robi się “gorąca”, dziewczyna w ostatniej chwili jednak ucieka. Chodakowski zdaje sobie sprawę, jak bardzo Maja i Szymek polubili Kamę - mimo że Iza wciąż okazuje jej niechęć - i prosi ukochaną, by z nim zamieszkała, na co ona z radością przystaje. Stryj Erwin wciąż ukrywa się przed Brygidą, swoją wielbicielką ze Śląska. Gdy przypadkiem poznaje Aleksandrę - matkę Marcina - jest nią wyraźnie oczarowany. Kasia i Justyna postanawiają odszukać zaginionego kuzyna, syna ciotki. Poza tym siostra wyznaje Karskiej, że umówiła się z Krzysztofem i w końcu zdradziła chłopakowi, że czeka ją więzienie, ale Maliszewskiego wcale to nie odstraszyło. Aneta znów irytuje się przez Olka - widząc, jak koło “pana ordynatora” cały czas kręci się stażystka Edyta. Sytuacja jednak się zmienia, gdy Argasiński ściąga do kliniki gwiazdę ortopedii dziecięcej: doktora Wojciecha Majera, a ten okazuje się przyjacielem, a nawet adoratorem, Chodakowskiej ze studiów. Gdy lekarka, szczęśliwa ze spotkania, zaprasza kolegę na domową kolację, Olek od razu czuje ukłucie zazdrości.

M jak miłość odc. 1796 - kiedy i gdzie oglądać? (data i godzina emisji)

1796. odcinek “Emki” zostanie wyemitowany we wtorek 9 kwietnia 2024 roku, o godz. 20:55, na antenie TVP2. 

Quiz o M jak Miłość. Znasz wykształcenie Mostowiaków?

Pytanie 1 z 10
Marek Mostowiak ma wykształcenie
Artur Barciś to gwiazda filmu Nic na siłę! Ma już pomysł na kontynuację