M jak miłość 1794, 1795: STRESZCZENIE. Elka brutalnie napadnięta! Artur policzy się z niedoszłym gwałcicielem

i

Autor: TVP M jak miłość 1794, 1795: STRESZCZENIE. Elka brutalnie napadnięta! Artur policzy się z niedoszłym gwałcicielem

Polskie seriale

M jak miłość 1794 i 1795: streszczenie. Elka brutalnie napadnięta! Artur policzy się z niedoszłym gwałcicielem

2024-04-02 11:39

“M jak miłość” - co czeka bohaterów w kolejnych odcinkach? Jakie dramaty zobaczymy tym razem? Prezentujemy szczegółowe streszczenia odcinków 1794 i 1795 oraz szczegóły ich emisji.

“M jak miłość” - w odcinkach 1794 i 1795 będziemy świadkami dramatu Elki, która zostanie brutalnie napadnięta. Ponadto w Grabinie znów pojawi się Natalia, Kisielowa ujrzy zjawę, a Rotkiewicz zostanie aresztowany. Po więcej szczegółów z odcinków 1794 i 1795 “M jak miłość” zapraszamy do poniższych streszczeń.

SPRAWDŹ TEŻ: Był gwiazdą “Na dobre i na złe” i nagle zniknął z show-biznesu. Czym zajmuje się dziś Bartosz Obuchowicz?

M jak miłość odc. 1794 - streszczenie szczegółowe

Streszczenie odcinka 1794. “M jak miłość” prezentuje się następująco: O poranku Franka i Paweł spotykają pod bistro zapłakaną Elkę. Napadł na nią jeden ze znajomych, ale nie chce zgłosić ataku na policji, choć Zduńska jej to radzi. Gdy Franka donosi po cichu o wszystkim Arturowi, ten za pomocą pięści wyrównuje rachunki z niedoszłym gwałcicielem, którego sam przyjaciółce przedstawił. Kinga i Piotr urządzają imprezę dla Lenki - z okazji jej 15. urodzin. W trakcie zabawy nastolatka zalewa się łzami, bo Grzesiek nagle z nią zrywa, w dodatku przez Internet. Został oszukany przez zazdrosną koleżankę, która wmawia mu, że Zduńska spotyka się z innym. Piotr postanawia interweniować i dzięki szczerej rozmowie z chłopakiem, ratuje związek córki, za co Lenka jest mu naprawdę wdzięczna. Anita odwiedza razem z Kamilem dom, w którym się wychowała, mierząc się z bolesnymi wspomnieniami i w końcu zgadza się na kolejne spotkanie z matką. Sylwia i Werner cały czas na zmianę kłócą się i namiętnie godzą, ale gdy Adam zdaje sobie sprawę, że jego związek psuje pani Ola, wcale nie zwalnia zaborczej gosposi. Imponuje mu, że seniorka traktuje go jak bóstwo.

M jak miłość odc. 1794 - kiedy i gdzie oglądać? (data i godzina emisji)

1794. odcinek “Emki” zostanie wyemitowany we wtorek 2 kwietnia 2024 roku, o godz. 20:55, na antenie TVP2. 

M jak miłość odc. 1795 - streszczenie szczegółowe

Streszczenie odcinka 1795. “M jak miłość” prezentuje się następująco: Do Grabiny wracają nagle Natalia z Hanią oraz Bartek, robiąc tym Barbarze i Marii radosną niespodziankę. Lisiecki od rodziny się jednak odsuwa - wyznając, że po rozwodzie chce przez jakiś czas “pobyć z boku”. Chłopak pada w ramiona Doroty, która uprzedza kochanka, że nie lubi konkurencji i upewnia się, że z Natalią łączy go tylko przyjaźń, przy okazji otwarcie okazując Mostowiakównie niechęć. Tymczasem stalker milionerki nie poddaje się i gdy Kawecka jest z Bartkiem, wybija w jej domu okno. Kisielowa też wpada w panikę, przekonana, że koło leśniczówki pojawia się zjawa. Seniorka donosi o wszystkim Barbarze, a później zmusza do wypędzenia “duchów nieczystych” księdza Grzegorza. Duchowny odkrywa, że za całe zamieszanie są odpowiedzialni Modry i Żak, którzy w tajemnicy produkują w domowym składziku leczniczą nalewkę. Budzyński organizuje dla Magdy krótkie wakacje, gdy ukochana wyznaje, jak bardzo czuje się ostatnio zmęczona. Tymczasem Dima zapowiada, że planuje wrócić na kilka tygodni do Polski. Andrzej próbuje też pomóc Rotkiewiczowi, który zostaje nagle w kancelarii aresztowany i zdradza jedynie koledze, że w końcu dorwał kierowcę, który zabił jego rodzinę. Po kilku godzinach okazuje się, że mężczyzna, którego adwokat zaatakował, ma pękniętą podstawę czaszki i walczy w szpitalu o życie.

M jak miłość odc. 1795 - kiedy i gdzie oglądać? (data i godzina emisji)

1795. odcinek “Emki” zostanie wyemitowany w poniedziałek 8 kwietnia 2024 roku, o godz. 20:55, na antenie TVP2. 

SPRAWDŹ TEŻ: Kazimierz Mazur z “Na Wspólnej” już tak nie wygląda! Aktor poddał się popularnemu zabiegowi

Najlepsze polskie seriale ostatnich lat. 5 perełek znad Wisły

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
Aktorzy, do których WSZYSCY stracili szacunek | To Się Kręci #32