po latach

Był gwiazdą „Na dobre i na złe” i nagle zniknął z show-biznesu. Czym zajmuje się dziś Bartosz Obuchowicz?

2024-03-25 14:50

Wszystko wskazywało na to, że Bartosz Obuchowicz odniesie w aktorstwie niebywały sukces. Zdecydował się jednak opuścić rodzimy show-biznes i na pierwszym miejscu postawił swoją rodzinę. Jak zmieniał się przez lata uwielbiany przez telewidzów Tom Burski? Czym zajmuje się teraz? Możecie się nieźle zdziwić!

Spis treści

  1. Bartosz Obuchowicz - Kariera
  2. Bartosz Obuchowicz - Prywatnie

Bartosz Obuchowicz był bardzo obiecującym, polskim aktorem. Większość wróżyła mu niebywałe sukcesy. On sam odszedł jednak w cień, co nie znaczy, że nie realizuje swoich marzeń. Aktorski talent przejawiał od najmłodszych lat, a rola Tomasza Burskiego w „Na dobre i na złe” sprawiła, że widzowie go pokochali. Jak wygląda teraz i czym zajmuje się Obuchowicz? Sprawdzamy!

Bartosz Obuchowicz - Kariera

Bartosz Obuchowicz spełniał się aktorsko, już jako dziecko. W wieku 13 lat zagrał główną rolę - Huberta - w filmie Zanussiego „Cwał”. Od 1995 do 1997 roku prowadził razem z Jackiem Łączyńskim program „Rzut za 3”. Od 1999 roku wcielał się w Tomasza Burskiego w serialu „Na dobre i na złe”. To właśnie ta rola przyniosła mu największą rozpoznawalność i sławę. W 2007 roku wystąpił również jako uczestnik „Tańca z gwiazdami”. Jego partnerką była wówczas Kinga Jurecka. Para zajęła 5. miejsce w programie. Obuchowicz zagrał w produkcjach, takich jak: „Zenek”, „Underdog”, „Polityka”, „Listy do M. 3”, „Julia”, „Tajemnica Sagali”, „13 posterunek”, „Hela w opałach” czy „Druga szansa”.

Którzy aktorzy grali w „Na dobre i na złe”? Spróbuj dopasować ich do serialowych ról!

Bartosz Obuchowicz - Prywatnie

Bartosz Obuchowicz zrezygnował z wielkiej, aktorskiej kariery, by w stu procentach oddać się swojej rodzinie oraz edukacji. Urodził się 3 marca w 1982 roku w Warszawie. Razem z żoną - Katarzyną Sobczyńską - ma trzy córki: Mariannę, Marcelinę i Michalinę. Bartosz skoncentrował się na studiach psychologicznych oraz na swoim hobby - kitesurfingu. Wystąpił również na Mistrzostwach Polski w tym sporcie, a oprócz tego startuje w zawodach Rallycross.

Bartosz Obuchowicz pokazał się z 14-letnią córką. Urodę odziedziczyła po mamie

Gwiazda Na dobre i na złe zrezygnowała z show-biznesu. Co teraz robi serialowa siostra Beata?