M jak miłość 1784, 1785: STRESZCZENIE. Franka pada ofiarą osztustki

i

Autor: TVP M jak miłość 1784, 1785: STRESZCZENIE. Franka pada ofiarą osztustki

Polskie seriale

“M jak miłość” 1784 i 1785: STRESZCZENIE. Franka pada ofiarą oszustki

2024-02-26 11:52

“M jak miłość” - co czeka bohaterów w kolejnych odcinkach? Jakie dramaty zobaczymy tym razem? Prezentujemy szczegółowe streszczenia odcinków 1784 i 1785 oraz szczegóły ich emisji.

“M jak miłość” - odcinki 1784 i 1785 to kolejne wzloty i upadki bohaterów. Jedni przeżywać będą romantyczne chwile, inni zaś... zmierzą się z oszustami i złamanymi sercami. Po więcej szczegółów z odcinków 1784 i 1785 “M jak miłość” zapraszamy do poniższych streszczeń. 

M jak miłość odc. 1784 - streszczenie szczegółowe

Streszczenie odcinka 1784. “M jak miłość” prezentuje się następująco: Kama kolejny raz pomaga Marcinowi, gdy detektyw zapomina o szkolnym Dniu Kropki. Chodakowski zdaje sobie w końcu sprawę, jak bardzo mu na dziewczynie zależy. Aleksandrze nowa wybranka syna jednak wyraźnie się nie podoba, czego seniorka nie ukrywa - choć Iwona oraz Aneta i Olek starają się ją przekonać, by dała tancerce szansę. Tymczasem Robert - szef gangu, do którego należy Rafalski - postanawia ukochaną Marcina porwać, wysyłając w ten sposób detektywowi ostrzeżenie. Bandyci wypuszczają Kamę dopiero po kilku godzinach - przerażoną i zalaną łzami. A do tego Robert nawiązuje znajomość z jej siostrą Anią, bez trudu zdobywając jej zaufanie Z kolei Aneta odkrywa, że jedna z pacjentek Olka - Monika - uparcie go adoruje i w końcu rusza do akcji. Gdy lekarka radzi chorej, by po pomoc zgłosiła się do psychologa, ta - wściekła - na parkingu przed kliniką rysuje kluczami jej auto. Gdy Chodakowska ją na tym przyłapuje, Monika postanawia się zemścić. Oceniając kolejną wizytę u Olka w internecie, oskarża lekarza o molestowanie w trakcie badania. Kasia i Justyna biorą udział w pogrzebie Stawskiej, a później jadą do notariusza, który przekazuje im list od ciotki - z jej ostatnią prośbą. Okazuje się, że seniorka miała przed laty ukochanego: Jana. Dziewczyny mają go odszukać i przekazać mężczyźnie listy, które Stawska do niego napisała, ale nigdy nie miała odwagi wysłać.

M jak miłość odc. 1784 - kiedy i gdzie oglądać? (data i godzina emisji)

1784. odcinek “Emki” zostanie wyemitowany w poniedziałek 26 lutego 2024 roku, o godz. 20:55, na antenie TVP2. 

M jak miłość odc. 1785 - streszczenie szczegółowe

Streszczenie odcinka 1785. “M jak miłość” prezentuje się następująco: Franka i Paweł świętują drugą rocznicę ślubu, na kameralnej imprezie w bistro. Poza tym Zduńska zmienia się w swatkę, bo gdy odkrywa, że Elka właśnie rozstała się z ukochanym, postanawia namówić dziewczynę na związek z Arturem. Wieczorem Franka traci jednak humor, gdy okazuje się, że znów padła ofiarą oszustki, która tym razem wzięła na jej nazwisko wysoką pożyczkę. Bartek - po powrocie ze wspólnego wyjazdu - okazuje Dorocie chłód, wyraźnie ją tym rozczarowując. Milionerka jest w dodatku zazdrosna o przyjaźń Lisieckiego z Natalią, czego nie próbuje nawet ukrywać. Gdy okazuje się, że chłopak musi wrócić do Australii - bo wyznaczono termin jego rozprawy rozwodowej z Ulą - Kawecka decyduje się jednak mu pomóc i kochankowie się godzą. Tymczasem Natalia przeżywa bolesne rozczarowanie, gdy odkrywa, że trafiła w sieci na oszusta. Okazuje się, że adorator, którego poznała przez Internet, ukrywał przed nią, że ma żonę oraz dziecko. W trudnych chwilach dziewczynę wspiera Bartek, a do tego Barbara zaczyna namawiać wnuczkę, by na stałe wróciła z Hanią do Polski. Tego samego dnia do Grabiny na kilka godzin zagląda także Marta, a wraz z nią Jacek, choć tego ostatniego Mostowiakowa nie wita wcale z radością. Podczas wspólnego spaceru Milecki przeprasza byłą żonę za błędy sprzed lat, wyznając, że ich rozstanie to jego największa życiowa porażka. Wieczorem Jacek odwiedza Wojciechowską i namiętnie całuje.

M jak miłość odc. 1785 - kiedy i gdzie oglądać? (data i godzina emisji)

1785. odcinek “Emki” zostanie wyemitowany we wtorek 27 lutego 2024 roku, o godz. 20:55, na antenie TVP2. 

Najpopularniejsze polskie seriale ostatnich lat – jak dobrze je znasz?

Pytanie 1 z 10
“Informacja zwrotna” to adaptacja książki autorstwa…
“Informacja zwrotna”
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6