M jak miłość 1668 i 1669 STRESZCZENIE. To się wydarzy w nowych odcinkach

2022-09-12 15:59 NN
M jak miłość 1668 i 1669 STRESZCZENIE. To się wydarzy w nowych odcinkach
Autor: materiały prasowe Telewizja Polska M jak miłość 1668 i 1669 STRESZCZENIE. To się wydarzy w nowych odcinkach

M jak miłość to uwielbiany przez widzów polski serial, który od lat cieszy się niezmienną popularnością. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach? Prezentujemy streszczenie odcinków 1668 i 1669 serialu M jak miłość i zdradzamy szczegóły ich emisji.

M jak miłość wraca po wakacyjnej przerwie! Pierwsze odcinki już za nami i oczywiście nie obyło się bez emocji. Co tym razem przygotowali dla nas twórcy? Co wydarzy się w 1668 i 1669 odcinku serialu M jak miłość? Streszczenia i szczegóły emisji prezentujemy poniżej.

M jak miłość 1668 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 1668. odcinka serialu M jak miłość prezentuje się następująco: Bartek z Tadeuszem włamują się do domu Horbaczewskiego, by odnaleźć testament Jakubczyka, ale bez skutku. Później jednak obaj odkrywają, że mężczyzna zastawił w pobliskim lombardzie monety skradzione ojcu Uli. Barbara z Modrym zauważają napięcie między Jagodą oraz Tadeuszem i uznają, że oboje byliby świetną parą, tylko trzeba ich ze sobą "wyswatać". Z kolei Nieśpielak przeprasza Rogowskich za wszystkie problemy i oznajmia, że choć z budowy kliniki zrezygnował przez nieuczciwych wspólników, to jednak Grabina go urzekła, więc postanowił kupić w pobliżu dom i zostaną sąsiadami. Jacek proponuje Krystynie oraz Lilce, by wyjechały razem z nim do Kanady i za oceanem zaczęły nowe życie. A Staszek przerażony na myśl, że może utracić ukochaną zbiera się w końcu na odwagę i prosi Banachową o rękę.

M jak miłość 1668 - gdzie i kiedy oglądać?

1668. odcinek serialu M jak miłość zostanie wyemitowany w poniedziałek 12 września 2022 roku, o godzinie 20:55, na antenie TVP2.

M jak miłość 1669 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 1669. odcinka serialu M jak miłość prezentuje się następująco: Anita świadoma, że Julia jest w ciąży - nie chce dłużej ukrywać zdrady Budzyńskiego przed Magdą. Kamil coraz bardziej się tym niepokoi, zwłaszcza gdy Budzyńska zaprasza ich do Grabiny. Tymczasem Andrzej przygotowuje dla żony romantyczną niespodziankę: nowy wystrój sypialni w siedlisku. Gdy Magda na widok prezentu od ukochanego wybucha radością, Anita jednak rezygnuje z powiedzenia jej prawdy. Przed wyjazdem na wieś Budzyński otacza opieką Julię gdy ta nagle źle się czuje i trafia do szpitala. A Malicka wyznaje Sylwii, że choć z początku wiadomość o ciąży ją przeraziła, teraz naprawdę pragnie ich dziecka. Tymczasem Ania w końcu godzi się na nowo z Basią i obie dziewczyny postanawiają nawet zmienić razem swój wygląd, farbując włosy.

M jak miłość 1669 - gdzie i kiedy oglądać?

1669. odcinek serialu M jak miłość zostanie wyemitowany we wtorek 13 września 2022 roku, o godzinie 20:55, na antenie TVP2.

Sonda
Co sądzisz o serialu "M jak miłość"?

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
M jak miłość odcinek 1668 ZWIASTUN. Bartek włamie się do Horbaczewskiego i odzyska testament ojca Uli
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE