M jak miłość odcinek 1548 streszczenie: Aneta mówi Olewiczowi o problemach Olka. Ten obiecuje zająć się sprawą...

2020-12-01 14:47 kg
M jak miłość
Autor: materiały TVP

M jak miłość odcinek 1548 - co się wydarzy w nowym odcinku? M jak miłość to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych produkcji serialowych w Polsce. Pomimo upływu lat, hit Telewizji Polskiej dalej przyciąga ogromną publiczność, która z zainteresowaniem śledzi dalsze losy głównych bohaterów. Przed nami kolejny, 1548. odcinek M jak miłość. Jego emisja zaplanowana została na poniedziałek, 7 grudnia. M jak miłość można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

M jak miłość odcinek 1548 streszczenie. 4 listopada 2020 roku minęło 20 lat od emisji pierwszego odcinka sagi rodu Mostowiaków w TVP2. Serial stworzony przez duet Ilona Łepkowska - Tadeusz Lampka okazał się hitem i do dziś żaden program nie jest w stanie przebić go pod względem liczby widzów. Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć 1547 odcinków. Przed nami kolejny, 1548. epizod. Co się w nim wydarzy?

M jak miłość - odcinek 1548

Iza wraca do wydawnictwa po swoje rzeczy i odkrywa, że firma wciąż działa, a jej nowym właścicielem został Michał. Wcześniej Chodakowska próbuje pomóc Amelce – przyjaciółce Szymka – i po spotkaniu z matką małej domyśla się, że w rodzinie dochodzi do aktów przemocy. A ojciec dziewczynki wybucha nagle agresją i zaczyna Izie grozić… Tymczasem Olek wchodzi w pracy w konflikt z jednym z kolegów – Arkiem Karnowskim - i odkrywa, że ktoś znowu szkaluje go w Internecie. Gdy Aneta wspomina o problemach męża Olewiczowi, ten obiecuje zająć się sprawą…

M jak miłość, odcinek 1550: Wypadek Kingi to sprawka Kamili? Odrzucona kochanka Piotrka będzie chciała zabić jego żonę!
NAJNOWSZE