M jak miłość odcinek 1546 streszczenie: Banach ponownie przychodzi pod swój dawny dom. Ma ze sobą kanister z benzyną...

2020-11-30 14:06 kg
M jak miłość
Autor: materiały TVP

M jak miłość odcinek 1546 - co się wydarzy w nowym odcinku? Banach nadal nie zostawia swojej rodziny w spokoju. Po raz kolejny zjawia się w domu Lilki i wdaje się w bójkę z Mateuszem. Gdyby tego było mało, wieczorem Banach ponownie przychodzi pod swój dawny dom. Tym razem ma ze sobą kanister z benzyną... Emisja 1546. odcinka zaplanowana została na poniedziałek, 30 listopada. M jak miłość można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

M jak miłość odcinek 1546 streszczenie. Janek w dalszym ciągu nie mówi Soni prawdy o swojej pracy w Warszawie. Ukochany policjantki proponuje jej wyjazd na Bali. Maria spotyka się ze swoja dawną miłością - Jackiem. Mężczyzna próbuje dowiedzieć się, czy Maria jest szczęśliwa w związku z Arturem. Banach ponownie pojawia się w Lipnicy. Tym razem jego spotkanie z rodziną zakończy się tragedią...

M jak miłość - odcinek 1546

Maria znów spotyka się z Jackiem. Dawny ukochany próbuje dowiedzieć się, czy kobieta czuje się szczęśliwa u boku Artura. Oboje martwią się też o Teresę. Gdy Rogowska odwiedza seniorkę w szpitalu, ta zdradza jej największy sekret syna. Pijany Banach znów zjawia się w Lipnicy i domaga się pieniędzy. Lilka i Mateusz próbują się go pozbyć, w szarpaninę włącza się też Krystyna. Gdy przyjeżdża policja, kobieta nie chce jednak złożyć zeznań. Wieczorem Banach znów przychodzi pod swój dawny dom. Ma ze sobą kanister z benzyną. Janek robi Soni niespodziankę. Zjawia się w domu i proponuje narzeczonej wyjazd na Bali. Kobieta nie wie, że ukochany nie mówi jej prawdy o swojej pracy w stolicy.

M jak miłość, odcinek 1546: Dramat matki Janka. Po stracie syna zostanie tylko z Sonią
NAJNOWSZE