Lupin sezon 2 - kiedy i ile odcinków liczy? Data premiery na Netflix

2021-05-12 10:35 AW
Lupin
Autor: screen youtube.com, kanał Netflix Polska screen youtube.com

Assane Diop ma poważne kłopoty, jednak tym razem stawka jest bardzo duża - w niebezpieczeństwie jest jego syn. Druga część cieszącego się ogromną popularnością francuskiego serialu wraca na Netflix. Premiera serialu Lupin miała miejsce 8 stycznia 2021 roku, wówczas na platformę trafiło pierwsze pięć odcinków. Serial błyskawicznie stał się jedną z najchętniej oglądanych produkcji na Netflix na całym świecie - również w Polsce.

Lupin sezon 2 - kiedy i ile odcinków liczy? Data premiery na Netflix. Ciekawostką jest też fakt, że Lupin okazał się tak dużym sukcesem, że jest to pierwszy francuski serial, któremu udało się dojść do top 10 najchętniej oglądanych seriali w Stanach Zjednoczonych! Co więcej, dotarł do pierwszego miejsca listy w USA, a także w Polsce, Austrii, Hiszpanii czy Włoszech.

Lupin sezon 2 - kiedy i ile odcinków liczy? Data premiery na Netflix

Netflix od początku zapowiadał, że serial Lupin będzie składał się z dwóch części, jednak fani serialu dość długo musieli naczekać się na ogłoszenie daty premiery. 12 maja do sieci trafił zwiastun, z którego wiadomo, iż druga część Lupina trafi na Netflix już 11 czerwca. Podobnie jak pierwsza, będzie ona składać się z pięciu odcinków. Póki co nie wiadomo, czy na tym skończy się serial, czy też twórcy planują kolejne odcinki Lupina. Biorąc pod uwagę popularność serialu, można spodziewać się jednak, że tak szybko się on nie zakończy!

Sexify - konkurs Netflix i Pani Tu Nie Stała
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE