Lucyfer sezon 6., odcinek 1. Kiedy premiera?

2021-07-26 12:03 Alicja Wójcik
Lucyfer
Autor: screen youtube.com, kanał Netflix Polska screen youtube.com

Nawet najpopularniejsze seriale niestety kiedyś się kończą. Fanom Lucyfera i tak udało się wywalczyć przedłużenie go o cały dodatkowy sezon. Serial miał zakończyć się bowiem na 5. sezonie, jednak widzowie stworzyli petycję, prosząc twórców o kolejne odcinki. I udało się! Netflix poinformował, że stworzy jeszcze jeden, 6. sezon, który jednak już definitywnie będzie ostatnim.

Lucyfer sezon 6., odcinek 1. Kiedy premiera finałowych odcinków? Kiedy trafią na Netflix? Dla widzów ogłoszenie daty premiery było sporym zaskoczeniem. Z racji tego, że druga część podzielonego sezonu 5. ukazała się 28 maja, wszyscy spodziewali się, że na kolejny sezon Lucyfera trzeba będzie poczekać przynajmniej do końca 2021 roku. Jednak pod koniec lipca Netflix ogłosił, że pożegnanie z bohaterami nastąpi już we wrześniu!

Lucyfer sezon 6., odcinek 1. Kiedy premiera finałowych odcinków?

Fani Lucyfera nie byli przygotowani, że ostatnie odcinki będzie można zobaczyć aż tak szybko. A zdecydowanie jest na co czekać! 6. sezon ma składać się łącznie z 10 odcinków, a jak podaje serwis whats-on-netflix.com, wiadomo, że nastąpi przeskok czasowy między końcem sezonu 5B a sezonem 6, poza tym ma on nie skupiać się na konkretnym złoczyńcy, a przede wszystkim na najważniejszych bohaterach. 24 lipca na YouTube trafiła pierwsza zapowiedź 6. sezonu Lucyfera ze sceną nawiązującą do 1. sezonu serialu, w której główny bohater zostaje zatrzymany przez policjanta. Finałowy sezon ma trafić na Netflix 10 września 2021.

Igrzyska TOKIO 2020. Dyscypliny, które można trenować samemu | ESKA XD - Fit vlog #27
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE