Lucyfer sezon 6 - co się wydarzy w finałowych odcinkach serialu?

2021-07-29 14:19 kg
Lucyfer
Autor: screen YouTube/Netflix Polska

Lucyfer to serial, który opowiada historię nieziemsko przystojnego Władcy Piekieł, który zszedł na Ziemię, aby nieźle na niej namieszać. Jego szalone życie zmienia się diametralnie, kiedy na jego drodze staje przepiękna detektyw Chloe, w której zakochuje się po uszy. Produkcja miała premierę w 2016 roku, a do tej pory mieliśmy okazję obejrzeć aż pięć sezonów tej wyjątkowej historii. Już wkrótce, bo 10 września 2021 roku na Netfliksie pojawi się finałowa odsłona hitu. Co wydarzy się w ostatnich odcinkach Lucyfera?

Lucyfer sezon 6 - co się wydarzy w finałowych odcinkach serialu? Pod koniec maja 2021 roku na Netfliksie zadebiutowała druga część piątego sezonu Lucyfera. Trzeba przyznać, że nowe odcinki były niezwykle emocjonujące. Widzowie pożegnali w nich Dana, który zginął podczas służby, podziwiali rozwój relacji Maze i Eve oraz byli świadkami bitwy Lucyfera oraz jego brata bliźniaka, podczas której Morningstar został Bogiem! Co wydarzy się w finale produkcji?

Elif kontra Kozacka miłość. Tak zmieniali się bohaterowie seriali na przestrzeni lat

Lucyfer sezon 6 - co się wydarzy?

Nadciąga koniec Lucyfera! Już 10 września 2021 roku na Netfliksie premierę będzie mieć jego szósty i zarazem ostatni sezon, składający się z 10 odcinków. To właśnie wtedy pożegnamy Lucyfera, Chloe, Amenadiela, Trixie, Lindę, Maze, Eve czy też Ellę. Co wydarzy się w ich życiu? Jak na razie wiadomo jedynie, że Amenadiel zrealizuje swój plan i dołączy do organów ścigania, relacja Eve i Maze stale będzie się pogłębiać, Chloe ponownie będzie w niebezpieczeństwie, a Dan będzie opiekunem Amenadiela i nawet pośmiertnie będzie pomagać mu w doprowadzaniu śledztwa do końca. 

Lucyfer natomiast będzie wczuwał się w swoją zupełnie nową rolę. Jak będzie radzić sobie jako Bóg? Jak zakończy się historia miłości Chloe i Lucyfera? O tym przekonamy się już 10 września 2021 roku, kiedy na Netflix trafią nowe odcinki hitu!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE