Lucyfer sezon 5 - Chloe i Lucyfer trafią do raju?

2020-05-25 11:10 Katarzyna Garwolińska
Lucyfer
Autor: screen YouTube/Netflix

Lucyfer to serial, który zdecydowanie nie może narzekać na popularność. Wszystko za sprawą nieziemsko przystojnego aktora - Toma Ellisa, wcielającego się w głównego bohatera. Serial opowiada historię Lucyfera Morningstara, który zszedł na Ziemię, aby nieźle na niej namieszać. Poznaje detektyw Chloe Decker, w której bezgranicznie się zakochuje. Czy ich związek ma jednak rację bytu? Przed nami piąty sezon serialu. Czy Chloe i Lucyfer trafią do raju? Co się stanie z głównymi bohaterami?

Lucyfer sezon 5 - Chloe i Lucyfer trafią do raju? Pierwszy sezon Lucyfera ujrzał światło dzienne w 2016 roku. Serial spotkał się wówczas z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony widzów, dzięki czemu powstały aż cztery sezony produkcji. W czerwcu 2020 roku zadebiutować miał piąty sezon Lucyfera. Niestety ze względu na pandemię koronawirusa twórcy serialu nie zdążyli nakręcić wszystkich odcinków serii. Przez opóźnienia, premiera piątej odsłony serialu została przesunięta. Twórcy stopniowo zdradzają coraz więcej szczegółów nowej odsłony.

Lucyfer sezon 5 - Chloe i Lucyfer trafią do raju?

Lucyfer ma naprawdę bardzo oddanych fanów. Kiedy Fox ogłosił, że trzeci sezon serialu będzie jego ostatnim, widzowie zorganizowali kampanię #SaveLucifer. Chcieli tym zachęcić inne stacje, do wykupienia praw do serialu. Ostatecznie na ten odważny krok zdecydował się Netflix, który z pewnością tego nie żałuje. Platforma zrealizowała czwartą odsłonę produkcji, która cieszyła się wysoką oglądalnością. To właśnie dzięki dobrym wynikom, zdecydowano o nakręceniu również piątego sezonu Lucyfera.

Ze względu na pandemię koronawirusa zdjęcia do piątego sezonu Lucyfera musiały zostać przerwane. Twórcy produkcji nie zdążyli nakręcić wszystkich odcinków, przez co premiera piątego sezonu, planowana na czerwiec 2020 roku, musiała zostać przesunięta. Fani stale wypatrują nowych wieści i newsów na temat piątej odsłony. Ostatnio jeden z twórców serialu, Joe Henderson wrzucił zdjęcie, na którym widać Lucyfera oraz Chloe. Serialowi zakochani leżą na trawie, a za nimi rozpościera się przepiękny krajobraz. Fani serialu podejrzewają, że bohaterowie trafią do raju, a to zdjęcie pochodzi właśnie z niego! Czy to możliwe? Jak na razie Henderson nie skomentował tych rewelacji.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE