seriale

Lucy z Rancza była ulubienicą widzów. Tak zmieniła się Ilona Ostrowska [GALERIA]

2024-02-07 10:42

Razem z Pawłem Królikowskim tworzyła zgrany duet na ekranie, który przez lata zachwycał widzów popularnego serialu. Amerykanka była ulubienicą fanów. Kochali się w niej nie tylko mężczyźni z Wilkowyj, ale również fani Rancza. Sprawdziliśmy, jak zmieniała się Lucy w ostatnich latach. Jej metamorfozy mogą zawrócić w głowie niejednej osobie!

Lucy z Rancza była jedną z postaci, którą widzowie pokochali od samego początku. Amerykanka była jedną z głównych postaci, która przyciągała swoim indywidualizmem, inteligencją oraz energią. Jej żywiołowość wprowadziła do Wilkowyj świeżą krew i pozytywne zmiany. Żona Kusego w Ranczu sporo namieszała w wiejskiej polityce oraz relacjach sąsiedzkich. Odtwórczyni głównej roli Ilona Ostrowska zaskarbiła sobie sympatię nie tylko widzów, ale również mężczyzn w Wilkowyjach, którzy tracili głowę dla przepięknej amerykanki. Sprawdziliśmy, jak teraz wygląda Lucy z Rancza i co u niej słychać.

Ilona Ostrowska jako Lucy z Rancza

Kiedy Ilona Ostrowska przyjechała do Wilkowyj nikt jeszcze nie spodziewał się tego, że już niedługo zostanie żoną Kusego. Lucy z Rancza wywróciła do góry nogami życie mieszkańców polskiej wsi. Nie tylko za sprawą zmian w polityce, które wprowadziła, ale również dzięki swojej energii i niezwykłemu urokowi. Zalecali się do niej niemal wszyscy mężczyźni z wioski, którzy liczyli na szczęśliwe życie u boku przyszłej wójtowej. Jej serce skradł jednak serialowy Paweł Królikowski.

Ilona Ostrowska - metamorfoza

Metamorfoza Ilony Ostrowskiej robi spore wrażenie. Aktorka w ostatnich latach zmieniała swój wygląd wielokrotnie. Serialowa Lucy ma obecnie 48 lat i wygląda naprawdę stylowo! Na swoich social mediach chętnie dzieli się z fanami najnowszymi zdjęciami, na których można zobaczyć, że aktorka bardzo dba o swoją formę. Ilona Ostrowska często pokazuje również swoje metamorfozy wynikające m.in. ze zmiany fryzury lub szykowania się do kolejnych ról.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6