Reality show

"Love Island". Oto największe metamorfozy uczestniczek programu. Zmieniły fryzury, zgubiły kilogramy, powiększyły usta...

Jak zmieniły się uczestniczki "Love Island. Wyspa miłości"? Niektóre z nich, po zakończeniu programu, są nie do poznania! Która z szukających na rajskiej wyspie dziewczyn przeszła największą metamorfozę? Sprawdziliśmy!

Spis treści

  1. Program "Love Island. Wyspa miłości" - miłosne show dla singli 
  2. Największe metamorfozy uczestniczek "Wyspy miłości" 

Program "Love Island. Wyspa miłości" - miłosne show dla singli 

Są młodzi i spragnieni miłości. Liczą, że na rajskiej wyspie odnajdą swoją drugą połówkę, zdobędą popularność i zgarną nagrodę pieniężną. Uczestnicy i uczestniczki programu "Love Island. Wyspa miłości" dostarczają nie tylko sobie nawzajem, ale także oglądającym ich fanom, mnóstwa emocji. "Wyspiątka" (bo tak określa się uczestników programu), podczas pobytu na wyspie, brały udział w wielu wyzwaniach i musiały podejmować liczne decyzje, czym wywoływały całą masę dyskusji w sieci. 

Program "Love Island. Wyspa miłości" zadebiutowało na antenie telewizji Polsat w 2019 roku i do tej pory doczekało się dziewięciu edycji. Prowadzącą show jest Karolina Gilon

Największe metamorfozy uczestniczek "Wyspy miłości" 

Uczestniczki i uczestnicy "Love Island. Wysp miłości" wykorzystali szansę na zdobycie popularności, którą otrzymali podczas pobytu na rajskiej wyspie. Wielu z nich zyskało duże grono fanów, którzy obserwują za pośrednictwem mediów społecznościowych, co dzieje się u ich ulubionych "Wyspiątek" po zakończeniu show. 

W dotychczasowych siedmiu edycjach programu wzięło udział kilkudziesięcioro singli, a niektórym z nich udało się stworzyć związek, który przetrwał nawet po powrocie z wyspy. 

Czytaj więcej: Oni znaleźli miłość w "Love Island. Wyspa miłości"

Okazuje się, że część osób (szczególnie dziewczyn), które wzięły udział w show, mocno zmieniły się po jego zakończeniu. Które uczestniczki przeszły największą metamorfozę? Co dokładnie zmieniło się w ich wyglądzie? Jak wyglądali kiedyś, a jak dzisiaj? W poniższej galerii prezentujemy przemiany dziewczyn z "Love Island. Wyspa miłości"!