Love Island Polska - kiedy i o której oglądać reality show Polsatu? Dni i godziny emisji

2019-09-18 11:01
Karolina Gilon
Autor: WBF

Nowy program ma szansę pokonać Big Brothera czy Warsaw Shore, jeśli chodzi o oglądalność? Taką nadzieję mają z pewnością twórcy reality show Love Island, które w tym roku zadebiutuje w polskiej telewizji. To w naszym kraju zupełnie nowy format, który jednak sprawdził się już w wielu państwach - m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech czy Szwecji.

Love Island Polska - kiedy i o której oglądać reality show Polsatu? Dni i godziny emisji. Głównym założeniem programu jest - jak łatwo się domyślić - znalezienie miłości. Uczestnicy wyłonieni podczas castingu, będą dobierani w pary, a następnie będą musieli wykonywać powierzone im zadania. Jeśli komuś nie powiedzie się w parze, będzie zmuszony opuścić program.

Love Island Polska - kiedy i o której

Program będzie emitowany na podobnych zasadach co Big Brother. Odcinki Love Island będzie można oglądać codziennie o godzinie 22:15, a w niedzielę emitowany będzie odcinek z podsumowaniem z całego tygodnia. Prawdopodobnie również wtedy widzowie dowiedzą się, kto opuści program. Love Island będzie emitowany w jesiennej ramówce 2019.

Gospodarzem programu Love Island została Karolina Gilon. Karolinę wiele osób może kojarzyć m.in. z udziału w programie Top Model, głośno zrobiło się o niej także za sprawą show TTV Druga Twarz, gdzie była prowadzącą.

NAJNOWSZE