Reality show

"Love Island". Jaqueline Sgonina dziś olśniewa urodą, ale jak wyglądała kiedyś? Spójrzcie tylko na jej stare zdjęcia

Jaqueline Sgonina to nowa uczestniczka 8. edycji "Love Island", o której już jest bardzo głośno. Co o niej wiemy? Zobacz, jak kiedyś wyglądała Jaqueline. Patrzymy na jej stare zdjęcia i aż nas zatkało!

Spis treści

  1. "Love Island 8" – kim jest Jaqueline Sgonina?
  2. Jaqueline jest wziętą fotomodelką
  3. Jaqueline z "Love Island". Jak kiedyś wyglądała? Instagram

"Love Island 8" – kim jest Jaqueline Sgonina?

Ósma edycja "Love Island. Wyspa miłości" trwa w najlepsze, a drama goni dramę. Wyspę miłości opuścili już Arek Oryga z Gliwic i Kamila Śliwa z Gdyni. Ich miejsce w willi zajęli nowi Islanderzy: sąsiad Weroniki, czyli Rafał Rużyło i Jaqueline Sgonina, która od razu wpadła w oko Bartkowi R. Albert z miejsca zaproponował jej wspólne śniadanie, co nie spodobało się Ani. "Mi ani jednego nie zrobił" – zauważyła.

Co wiemy o prześlicznej Islanderce, która już nieźle mieszka w programie? Jaqueline Sgonina ma 31 lat, a od pięciu lat jest singielką. Zapewnia, że jest gotowa i otwarta na związek, a na wyspie miłości chciałaby stworzyć prawdziwą relację.

Polecamy: "Love Island". Tak kiedyś wyglądała Oliwia Lori Lachnik. Była w "The Voice of Poland"

Jaqueline jest wziętą fotomodelką

Jaqueline Sgonina pojawiła się w willi w 14. odcinku 8. edycji "Love Island". 31-latka urodziła się w Niemczech i tam mieszkała przez pierwsze lata swojego życia. Dziś "stacjonuje" w Warszawie i jest fotomodelką, która uwielbia sporty ekstremalne oraz podróże. Interesuje się też rozwojem osobistym, ćwiczy jogę, medytuje.

Z jej wizytówki dowiedzieliśmy się, że Jaqueline nie uznaje przelotnych romansów. W "Love Island" szuka miłości i poważnej relacji, najchętniej z mężczyzną o ciemnej karnacji i z brodą.

Sprawdź: O jej ustach mówiła kiedyś cała Polska! Jak dziś wygląda gwiazda "Love Island"?

Jaqueline z "Love Island". Jak kiedyś wyglądała? Instagram

Jaqueline Sgonina niewątpliwie jest piękną kobietą, ale jak wyglądała jeszcze kilka lat temu? Na Instagramie znaleźliśmy jej stare zdjęcia i trzeba przyznać, że ten widok robi wrażenie!

Zobacz jej fotki w naszej galerii i daj nam znać w komentarzu, co myślisz! Bardzo się zmieniła?

Love Island – o czym jest program?

Randkowy reality show oparty na brytyjskim formacie, który emitowany jest w Polsce od 2019 roku. Widzowie przez sześć tygodni śledzą perypetie pięknych, młodych i spragnionych miłości singli i singielek, kibicując rodzącym się na wyspie uczuciom i relacjom oraz miłosnej rywalizacji. O wygraną w finale walczą pary, które zaskarbią sobie największą sympatię widzów. Widzowie za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej przez cały sezon mogą wpływać na to, co dzieje się w programie, a na koniec w głosowaniu wskazują zwycięzców.

Zobacz także: Uczestnicy Casa Amor prywatnie. Ile mają lat? Zobacz, co pokazują na Instagramie

Listen on Spreaker.