Reality show

"Love Island 8". Uczestnicy Casa Amor prywatnie. Ile mają lat? Zobacz, co pokazują na Instagramie

Poznaliśmy już nowych uczestników "Love Island", którzy dołączyli do programu na etapie Casa Amor. To oni próbują teraz zawrócić w głowach dziewczynom i chłopakom na wyspie miłości. Kim są nowi single i singielki, którzy szukają wrażeń w 8. edycji"Love Island"? Oto ich oficjalne profile na Instagramie. Sprawdź, co pokazują w sieci.

Spis treści

  1. Love Island 2023 – wystartowała Casa Amor 8
  2. Love Island 8. Oto uczestnicy Casa Amor

Love Island 2023 – wystartowała Casa Amor 8

"Love Island", czyli jeden z najpopularniejszych randkowym programów w Polsce wkroczył w decydująca fazę. Pod koniec września 2023 r. rozpoczął się etap Casa Amor - podczas którego wszystko może się wydarzyć. To prawdziwa próba wierności dla wszystkich Islanderów i Islanderek. Uczestniczki spędzają czas sam na sam z przystojnymi singlami, a ich partnerzy, w drugiej willi bawią się z gorącymi singielkami. Dla jednych to szansa na otwarcie nowego rozdziału na wyspie miłości, dla innych okazja, żeby złamać komuś serce.

Czytaj też: O jej ustach mówiła kiedyś cała Polska! Jak dziś wygląda Julia z "Love Island"?

Love Island 8. Oto uczestnicy Casa Amor

Poznaj dziewczyny i chłopaków, którzy pojawili się w Casa Amor w 8. edycji "Love Island. Wyspa miłości". Są nimi:

  • Sofi Hojka,
  • Oliwia Kwapińska,
  • Oliwka Kamer,
  • Nikoletta Markuzel,
  • Mateusz Szewczyk,
  • Przemek Mocio,
  • Jakub Stanisławski,
  • Patryk Grzelczyk.

Kim są? Ile mają lat? Skąd pochodzą nowi uczestnicy "Love Island 8"? Wśród nich jest m.in. pani kosmetolog ze Szczecina, modelka z Łodzi, pasjonat MMA i piłki nożnej oraz kierowca pojazdów ciężarowych.

Więcej o nowych uczestnikach "Love Island" dowiesz się z naszej galerii. Nie jest chyba tajemnicą, że nowi single i singielki działają aktywnie na Instagramie. W galerii zebraliśmy zdjęcia z instagramowych profili nowych islanderów.

Zobacz, jacy prywatnie są uczestnicy 8. odsłony Casa Amor!

Love Island – o czym jest program?

Randkowy reality show oparty na brytyjskim formacie, który emitowany jest w Polsce od 2019 roku. Widzowie przez sześć tygodni śledzą perypetie pięknych, młodych i spragnionych miłości singli i singielek, kibicując rodzącym się na wyspie uczuciom i relacjom oraz miłosnej rywalizacji. O wygraną w finale walczą pary, które zaskarbią sobie największą sympatię widzów. Widzowie za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej przez cały sezon mogą wpływać na to, co dzieje się w programie, a na koniec w głosowaniu wskazują zwycięzców.