Love Island 9: TYM Zuza podbiła serca widzów. Obstawiają jednak, że szybko wyleci

i

Autor: TV4 Love Island 9: TYM Zuza podbiła serca widzów. Obstawiają jednak, że szybko wyleci

Programy randkowe

Love Island 9: TYM Zuza podbiła serca widzów. Obstawiają jednak, że szybko wyleci

2024-03-08 11:09

Zuza Maciejewska miała trudne początki w “Love Island 9” – po pierwsze nie dogadała się jakoś szczególnie dobrze z pozostałymi uczestnikami, a po drugie widzowie też się mocno po niej przejechali. Po emisji pierwszego odcinka w sieci pojawiła się masa komentarzy dopiekających dziewczynie z uwagi na jej wymowę – Zuza przez większość życia mieszkała (i mieszka nadal) w Belgii i ma spore naleciałości francuskie. W najnowszym odcinku się jednak mocno wybiła…

Love Island 9 – Zuza zyskała w oczach widzów

Choć po pierwszym odcinku “Love Island 9” mogliśmy sądzić, że najmniej lubianą uczestniczką będzie Zuza, w ostatnim czasie na prowadzenie wysunął się jednak Jarek. Widzowie twierdzą, że przynudza i gada głupoty, a apogeum osiągnął w najnowszym odcinku. To z kolei dało Zuzie szansę na zyskanie w oczach widzów.

SPRAWDŹ TEŻ: “Love Island 9” przekracza już wszelkie granice? “Że można tak się upokorzyć...”

Zuza skomentowała bowiem w sposób krytyczny chłopaka i to w sposób, który zaimponował widzom. Ci zatem stali się dla niej znacznie bardziej łaskawi w komentarzach.

- Zuzia😂👏🏻 Dużo milczysz, ale jak coś powiesz, to w punkt

- jest mega mądra !!!!

- Ale Zuzka go ładnie podsumowała

- Zuza +10 za rozmowę z Jarkiem

- Śmieszne, jest dużo osób, które komentarzach krzyczało po pierwszych odcinach, że ona tam się nie nadaje i nie pasuje.. wręcz przeciwnie. Cicha woda brzegi rwie..

Love Island 9 – Zuza odpadnie bardzo szybko?

Niestety jednocześnie wielu widzów niw wróży Zuzie zbyt długiej kariery w “Love Island 9”. Po pierwsze uważają, że jest za spokojna (niektórzy twierdzą nawet, że nudna), a po drugie… zbyt mądra dla całego tego towarzystwa, a to oznacza, że nie będzie pakować się w dramy i stać bardziej na uboczu, co wizerunkowo wyjdzie jej na dobre, ale rozrywkowo – niekoniecznie. A takich programach chodzi przecież przede wszystkim o to, żeby “się działo”.

Sonda
Podoba Ci się ta edycja Love Island?
Wszyscy uczestnicy 9. edycji Love Island. Zobacz ich prywatne zdjęcia