Reality show

Love Island 8 - odcinek 21. Gorąca atmosfera w Casa Amor

2023-09-27 16:48

Love Island powróciło z 8. edycją. Widzowie z wypiekami na twarzach będą śledzić losy uczestników, którzy na egzotycznej wyspie poszukują miłości. W nadchodzącym odcinku na widzów czeka wiele emocji. Co wydarzy się w willi? Przeczytaj zapowiedź 21. odcinka, który zostanie wyemitowany w środę 27.09.2023.

Love Island 8 - odcinek 21. Co wydarzy się w środę 27 września 2023? Casa Amor zweryfikuje test na wierność. Do Islanderów dołączą dziewczyny, które pokażą swoje gorące oblicze w Casa Amor. Balonowa gra najwyraźniej przypadnie wszystkim do gustu. Willa zaś będzie tętniła tanecznymi rytmami, bo nowi mieszkańcy pokażą na co ich stać. Laura, Werka, Lori, Jaqueline i Ania będą oczarowane. Czy test na wierność będzie zdany przez wszystkich?  

Love Island - jak dobrze znasz program? Quiz dla największych fanów "Wyspy miłości"

Love Island 8 - kiedy i gdzie oglądać?

Śledzić losy uczestników programu można od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę na antenie TV4 o godzinie 21:00.

Jak nakręcono BARBIE? Kulisy i ciekawostki z filmu | To Się Kręci #20

Love Island - o programie

Love Island to program typu reality-show. Przez kilka tygodni 5 singli i 5 singielek w wieku od 18 do 35 lat mieszkają w luksusowej willi na egzotycznej wyspie. Nie mają dostępu do świata zewnętrznego, a każdy ich ruch obserwują kamery. Podczas pobytu, uczestnicy muszą łączyć się w pary, niezależnie czy dany partner im odpowiada. Każda z par ma również do wykonania zadania. W kolejnych odcinkach mogą wymieniać się osobami, lub pozostać przy swoim wyborze. Część osób będzie eliminowana na podstawie głosowania przez widzów za pomocą aplikacji.