Love Island

i

Autor: materiał prasowy

Programy

Love Island 7 - odcinek 29. Julia postanawia odejść z Wyspy Miłości

2023-03-31 16:00

Love Island 7 wzbudza wiele emocji wśród widzów. Fani programu mogli już zapoznać się bohaterami nowej edycji. Codziennie nie brakuje ciekawych, niespodziewanych sytuacji. Czas na nowy odcinek. Co wydarzy się 29. epizodzie, który zostanie wyemitowany w piątek 31.03.2023? Mamy dla was streszczenie!

Love Island 7 - odcinek 29. Co wydarzy się w piątek 31 marca 2023? Julia nie znalazła miłości i postanowiła pożegnać się z Islanderami. Wyspiątka zmierzą się z domowymi czynnościami i uwiją małe gniazdka. Krąg Ognia znowu zapłonie tym razem dziewczyny zaskoczą chłopaków. Na Wyspie Miłości każdy dzień przynosi niespodzianki. Julia podjęła decyzję o opuszczeniu wyspy, ponieważ nie znalazła miłości do tej pory. Ola nie pozwala Kamilowi na poznawanie innych dziewczyn, bo uznała, że ich relacja się rozwija pozytywnie. Islanderzy zaczną wić sobie gniazdko i pokażą komu najsprawniej wychodzą czynności domowe.

Love Island 7 - nowa uczestniczka, którą widzowie już znają! Była gwiazdą Top Model!

Love Island 7 - kiedy i gdzie oglądać?

Śledzić losy uczestników programu można od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę na antenie TV4 o godzinie 21:00.

Doda sprzedała rodzinną pamiątkę, żeby zrobić nową fryzurę

Love Island - o programie

Love Island to program typu reality-show. Przez kilka tygodni 5 singli i 5 singielek w wieku od 18 do 35 lat mieszkają w luksusowej willi na egzotycznej wyspie. Nie mają dostępu do świata zewnętrznego, a każdy ich ruch obserwują kamery. Podczas pobytu, uczestnicy muszą łączyć się w pary, niezależnie czy dany partner im odpowiada. Każda z par ma również do wykonania zadania. W kolejnych odcinkach mogą wymieniać się osobami, lub pozostać przy swoim wyborze. Część osób będzie eliminowana na podstawie głosowania przez widzów za pomocą aplikacji. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE