Love Island

i

Autor: Polsat Love Island 7 - co wydarzy się w 19. odcinku?

Love Island 7 - odcinek 19. Agata żałuje pocałunku z Adamem? Może być zainteresowana Hubertem

2023-03-20 13:00

Love Island powróciło z 7. edycją. Widzowie z wypiekami na twarzach śledzą losy uczestników, którzy na egzotycznej wyspie poszukują miłości. W nadchodzącym odcinku na widzów i uczestników programu czekają nieoczekiwane zwroty akcji. Co wydarzy się w willi? Przeczytaj zapowiedź 19. odcinka, który zostanie wyemitowany w poniedziałek 20.03.2023.

Love Island 7 - odcinek 19. Co wydarzy się w poniedziałek 20 marca 2023? Na Wyspie Miłości czuć rozluźnioną atmosferę. Mateusz staje się coraz bardziej dostępny dla dziewczyn. W kontaktach między Kamilem, Olą i Julią następuję przełom. Mateusz został singlem na Wyspie Miłości i dziewczyny chętniej otwierają się na niego. Jagoda tęskni za Wojtkiem i coraz mocniej odczuwa nieobecność Islandera. Kamil decyduje się na szczerą rozmowę z Julią, a Ola otwiera się na innych Islanderów. Agata częściej patrzy w kierunku Huberta i być może żałuje pocałunku z Adamem.

Kuba z Love Island wygrał już jeden program. Widzowie od razu go rozpoznali!

Love Island 7 - kiedy i gdzie oglądać?

Śledzić losy uczestników programu można od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę na antenie TV4 o godzinie 21:00.

Jakie piosenki królują na polskich ulicach? | Dokończ piosenkę Best off

Love Island - o programie

Love Island to program typu reality-show. Przez kilka tygodni 5 singli i 5 singielek w wieku od 18 do 35 lat mieszkają w luksusowej willi na egzotycznej wyspie. Nie mają dostępu do świata zewnętrznego, a każdy ich ruch obserwują kamery. Podczas pobytu, uczestnicy muszą łączyć się w pary, niezależnie czy dany partner im odpowiada. Każda z par ma również do wykonania zadania. W kolejnych odcinkach mogą wymieniać się osobami, lub pozostać przy swoim wyborze. Część osób będzie eliminowana na podstawie głosowania przez widzów za pomocą aplikacji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE