Love Island

i

Autor: Polsat Love Island 7 - co wydarzy się w 15. odcinku?

Love Island 7 - odcinek 15. Doda zastępuje Karolinę Gilon i daje popalić Islanderom

2023-03-15 14:32

Love Island powróciło z 7. edycją. Widzowie z wypiekami na twarzach śledzą losy uczestników, którzy na egzotycznej wyspie poszukują miłości. W ostatnim odcinku na widzów i uczestników czekała niespodzianka w postaci... Dody! Dziś dalszy ciąg jej wizyty na Wyspie Miłości. Przeczytaj zapowiedź 15. odcinka, który zostanie wyemitowany w środę 15.03.2023.

Love Island 7 - odcinek 15. Co wydarzy się w środę 15 marca 2023? Doda zarządzi w Kręgu Ognia: „Nie będzie zwyczajnie i normalnie.” Islanderzy zderzą się z prawdą. Wyjątkowe przeparowanie da dużo do myślenia Islanderom. Wszyscy skonfrontują się z komentarzami widzów. Doda wprowadzi porządek: empatia i szacunek muszą być między Wami. Julia wyciągnie lekcję z przeparowania, Adam pochyli się nad swoim zachowaniem, a Alicja będzie musiała zajrzeć do własnego sumienia!

Doda była jurorką nie tylko w Gwiazdy tańczą na lodzie. O tym show mało kto pamięta!

Love Island 7 - kiedy i gdzie oglądać?

Śledzić losy uczestników programu można od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę na antenie TV4 o godzinie 21:00.

Doda sprzedała rodzinną pamiątkę, żeby zrobić nową fryzurę

Love Island - o programie

Love Island to program typu reality-show. Przez kilka tygodni 5 singli i 5 singielek w wieku od 18 do 35 lat mieszkają w luksusowej willi na egzotycznej wyspie. Nie mają dostępu do świata zewnętrznego, a każdy ich ruch obserwują kamery. Podczas pobytu, uczestnicy muszą łączyć się w pary, niezależnie czy dany partner im odpowiada. Każda z par ma również do wykonania zadania. W kolejnych odcinkach mogą wymieniać się osobami, lub pozostać przy swoim wyborze. Część osób będzie eliminowana na podstawie głosowania przez widzów za pomocą aplikacji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE